Theo: Przybyłem tu, aby zdobywać trofea

Theo: Przybyłem tu, aby zdobywać trofea

Poniżej prezentujemy wypowiedź nowego nabytku Milanu - Theo Hernandeza, podczas konferencji prasowej.

O Maldinim i Marcelo:

Spotkanie z Maldinim było naprawdę miłe. Nie mogę zdradzić słów, które między sobą wymieniliśmy. Cieszę się, że tu jestem. Jako dziecko Maldini był moją inspiracją. Teraz patrzę na Marcelo, który udzielił mi kilku wskazówek, które pozwoliły mi dorosnąć. Marcelo mnie zainspirował. Jestem tutaj dzięki niemu. Mam nadzieję, że otrzymam wiele wskazówek od Maldiniego, legendarnego gracza, także na poziomie osobistym. Milan to historyczna drużyna z wieloma tradycjami. On grywał w Milanie, który tworzył historę. Przybyłem tu, aby zdobywać trofea. Mam nadzieję, że nam się to uda.

O Modriciu:

Modrić? Nic nie słyszałem, a nawet jakbym słyszał, to bym Wam nie powiedział. Real to wielki zespół, ale Milan także. Przyszedłem tutaj pracować i grać we wszystkich meczach w tym czasie. Mamy nadzieję zdobywać trofea i uszczęśliwiać kibiców.

Słowa Maldiniego, który umieścił mnie pośród najlepszych trzech bocznych obrońców, naładowały mnie i poruszyły. Potrzebujemy ciężkiej pracy i ciągłego doskonalenia się. Muszę nauczyć się lepiej bronić. Uczyć się. To jest cel, który sprowadził mnie do tutaj do Włoch. Zawodnicy Realu mają niesamowitą jakość, ale gracze Milanu również ją posiadają. Mogę dać wiele szybkością i dryblingiem, ale chcę też się nauczyć bronić.

Komentarze

 • avatar
  Kowal113
  "Przybyłem tu by zdobywać trofea"
  Uważaj żebyś się czasem doczekał
 • avatar
  MK92
  Bardzo miło się czyta takie wypowiedzi, kiedy widać ogromny szacunek jeszcze chłopaka dla starego mistrza, jakim jest Maldini. To budujące. Miejmy nadzieję, że Theo będzie wypruwał sobie żyły dla Milanu.