Theo Hernandez: Przyjechałem tutaj aby tworzyć historię, aby dać wam wszystkim to, co najlepsze. 

Theo Hernandez: Przyjechałem tutaj aby tworzyć historię, aby dać wam wszystkim to, co najlepsze. 

Theo Hernandez udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co nowy nabytek Milanu miał do powiedzenia. 

 Jestem bardzo zaszczycony z rozpoczęcia tego doświadczenia w Milanie. Milan to wielki klub i mam nadzieję, że uda mi się napisać na nowo historię tego klubu. Wybrałem Milan, ponieważ jest to wielki, ciekawy i ważny dla mojego rozwoju klub. Właśnie wróciłem po dwóch wspaniałych sezonach i chciałem tutaj trafić. Chcę dać z siebie wszystko i robić wszystko, co w mojej mocy, aby klub był ze mnie zadowolony.

O spotkaniu z Maldinim:

 To było bardzo miłe spotkanie. Rozmawialiśmy o mojej sytuacji i oceniliśmy, że mogę przyjść i zagrać w Milanie. Byłem bardzo zadowolony z tej rozmowy i dlatego tutaj jestem.

 Jakie są twoje zalety?

Tak w skrócie to powiedziałbym, że jestem szybkim i silnym zawodnikiem.

Czy miałeś przyjemność poznać wcześniej jakiegoś zawodnika Milanu?

Osobiście znam Castillejo i Reinę. Powiedzieli mi, że Milan jest wielkim klubem i dzięki niemu mogę stać mi się lepszym zawodnikiem.

Czy Milan może znowu znaleźć się na szczycie?

Tak, dlatego tutaj przyjechałem. Chciałbym wprowadzić Milan ponownie do Ligi Mistrzów. Wszyscy zawodnicy chcieliby wygrywać. Jestem tutaj, aby osiągnąć szczyt swoich możliwości i wygrać Ligę Mistrzów z Milanem. 

O San Siro:

Jeszcze sobie tego nie wyobrażałem, ale jestem pewien, że doświadczę tam wielu pięknych emocji. Naprawdę chcę grać z koszulką Milanu.

O fanach: 

Przyjechałem tutaj aby tworzyć historię, aby dać wam wszystkim to, co najlepsze. Cieszę się że tutaj jestem. Forza Milan!

Komentarze

 • avatar
  Paolo03
  Fajny transfer, ponieważ stanowi realne zagrożenie dla Rodrigueza.
 • avatar
  Bartol
  Gość zdecydowanie ciekawszy niż Rodriguez. Zapewne będzie jeździł na lewej flance, a Ricardo przekwalifikuje na środkowego obrońcę.... Zobaczymy....
 • avatar
  kusniak90
  Constant też tak mówił i stał się legendą.