Theo Hernandez: Musimy być w stanie oddać własną duszę, aby wygrywać spotkania

Theo Hernandez: Musimy być w stanie oddać własną duszę, aby wygrywać spotkania

Theo Hernandez udzielił wywiadu dla Sky Sport. Oto, co zawodnik Milanu miał do powiedzenia

 O zmianie na ławce trenerskiej:

Myślę, że ważne jest, aby trener zaczął od początku, zamiast przejmować się tym, co było. Takie rzeczy jak zmiana szkoleniowca dzieją się w piłce nożnej. Teraz mamy nowego trenera, który jest bardzo dobry w swoim fachu. Jestem pewien, że osiągniemy z nim wielkie rzeczy.

 O rywalizacji o wyjściowy skład:

 Każdego dnia pracuję nad tym, aby znaleźć się w wyjściowej jedenastce. W ostatnich kilku spotkaniach udało mi się zagrać od pierwszej minuty i mam nadzieję, że podobnie będzie w pozostałych spotkaniach tego sezonu. Przybyłem tutaj, aby ciężko pracować, grać i tworzyć historię Milanu. Jestem młodym zawodnikiem, muszę bardzo dużo się uczyć, ale jestem przekonany, że mogę zrobić wielkie rzeczy.

O Piolim:

 Myślę, że jest świetnym trenerem, podobnie jak Ci, którzy tutaj byli. Nie znałem go wcześniej jako trenera. Z tego, co zauważyłem to on lubi grać w piłkę z zawodnikami i stara się mieć z nimi jak najlepsze relacje. Myślę, że możemy zrobić dzięki niemu wspaniałe rzeczy, ponieważ jest bardzo dobrym trenerem, który ma dobre i jasne koncepcje. Mam nadzieję, że dzięki niemu będziemy mogli zrobić wielkie rzeczy.

 Pierwszą rzeczą jaką powiedział nam trener jest to, że musimy ciężko pracować i nie możemy pozwolić, aby fani Milanu byli na nas wkurzeni, nawet jeśli w obecnej sytuacji jest to normalne. Musimy ciężko pracować, aby przywrócić fanów na naszą stronę i żeby nas wspierali. 

 O Lidze Mistrzów:

 Wierzę w czwarte miejsce. Myślę, że mamy świetny skład, który pozwala nam rywalizować o najwyższe lokaty. To prawda, że ostatnie mecze nie były dla nas łatwe, ale mamy świetny zespół, który walczy o awans do Ligi Mistrzów i będzie to robił do samego końca. Musimy być w stanie oddać własną duszę, aby wygrywać spotkania.

O Lecce:

 Myślę, że najbliższe spotkanie może być dla nas punktem zwrotnym. Tego typu spotkania wymagają od zawodników dawania z siebie wszystko na boisku. Zwycięstwa podnoszą morale zespołu. Musimy wygrać z Lecce, aby podejść do kolejnego spotkania w najlepszy możliwy sposób. Myślę, że z każdym meczem zespół zyskuje na pewności siebie i czuje się bardziej bezpieczny, co widać na boisku. Z drugiej strony porażki destabilizują zespół i nie są dla niego dobre.

Komentarze