Theo Hernandez: Moje myśli są skupione tylko i wyłącznie na Milanie

Theo Hernandez: Moje myśli są skupione tylko i wyłącznie na Milanie

Theo Hernandez wypowiedział się dla Onda Cero. Oto, co zawodnik Milanu miał do powiedzenia.

Po tym, co zrobiłem w Alaves, mogę powiedzieć, że obecny sezon jest moim najlepszym w karierze. Muszę podziękować Milanowi i Maldiniemu. Nigdy nie jest łatwo dobrze poradzić sobie w Realu Madryt, grać tam regularnie lub grać w takim klubie jak Atletico Madryt, gdzie stawiałem swoje pierwsze kroki w karierze. W Realu Sociedad nie radziłem sobie tak dobrze jak w Milanie. 

Chcę podziękować Milanowi, ponieważ dał mi pewność siebie. Maldini uwierzył we mnie i jestem tutaj naprawdę szczęśliwy. Jestem podekscytowany, że mogę grać w Milanie i chcę tutaj zostać. Mam czteroletni kontrakt i jestem tutaj naprawdę szczęśliwy.

Czy pewnego dnia wrócę do Realu? Teraz myślę o Milanie. Jestem tutaj szczęśliwy. Muszę kontynuować wykonywaną pracę. Zobaczymy, co się stanie w przyszłości. Moje myśli są skupione tylko i wyłącznie na Milanie. Chciałbym pewnego dnia zagrać w kadrze.

Ibra? To fantastyczny zawodnik i kolega z zespołu. To naprawdę bardzo pozytywna postać. Ibra jest osobą, która nie lubi przegrywać. Kiedy popełniamy błędy lub pomyłki, zawsze żąda od nas maksimum. 

Komentarze