Theo Hernandez: Chcę jak najszybciej wrócić na boisko

Theo Hernandez: Chcę jak najszybciej wrócić na boisko

Theo Hernandez udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, za obrońca Milanu miał do powiedzenia.

 O swojej kondycji:

 Czuję się bardzo dobrze. Mój powrót do zdrowia przebiega powoli, ale pozytywnie. Chcę jak najszybciej wrócić na boisko.

O pobycie w Milanie:

 Bardzo się cieszę, że jestem w Milanie. Jestem bardzo zadowolony z moich kolegów z zespołu, personelu i wszystkich pracowników klubu. Chcę wrócić na boisko. Miałem trochę pecha z powodu kontuzji,  ale takie rzeczy się zdarzają się w piłce.

 O relacjach z zawodnikami:

 Jestem związany ze wszystkimi i chociaż mój włoski nie jest perfekcyjny, dajemy sobie radę z komunikacją. Czuję się dobrze w tej grupie. Mam wspaniałych kolegów w zespole.

O celach:

 Naszym celem jest przede wszystkim powrót do Ligi Mistrzów. Potem nasze cele będą jeszcze wyższe. Jesteśmy wielkim zespołem, który dysponuje kompletnym składem. Dzięki wsparciu naszych fanów możemy wiele zdziałać.

O zespole:

 Nasz zespół ma wielką jakość i posiada wielkich zawodników.

 Z którym zawodnikiem z drużyny masz najlepsze relacje?

 Najlepiej czuję się przy Samu Castillejo.

 O koszulce z numerem 19:

 Podoba mi się ten numer, ponieważ identyczny nosi mój brat. Nosiłem ten numer również w zeszłym sezonie. Poza tym był wolny i postanowiłem go wziąć.

O Giampaolo:

 Nie znałem go wcześniej, ale jest bardzo dobrym trenerem. Jego treningi są bardzo wymagające i bardzo intensywne. Pod jego wodzą możemy zrobić wiele dobrego.

 O pierwszych miesiącach pobytu w Mediolanie:

 Spędziłem tutaj dwa pozytywne i zarazem spokojne miesiące. Wkrótce przeprowadzę się do własnego domu. Do tej pory mieszkałem w hotelu.

 O nauce języka włoskiego:

 Nie nauczyłem się zbyt wielu słów po włosku.  Jedyne co mogę powiedzieć to "molto bella" [z wł. "bardzo piękna", przyp.red.]

Komentarze