Tassotti: Milan wciąż jest daleko w tyle za Interem

Tassotti: Milan wciąż jest daleko w tyle za Interem

Mauro Tassotti wypowiedział się dla DAZN po meczu z Interem. Oto, co były zawodnik Milanu miał do powiedzenia.

 Milan nigdy nie dał rady powstrzymać dryblingów ze strony Interu w dzisiejszym. Po stracie dwóch bramek, Rossoneri zaczęli bardziej ryzykować na boisku. Milan wciąż jest daleko w tyle za Interem. Musimy dalej pracować.

Leão? Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jego występu. Dzisiaj rozegrał dobre spotkanie.

Komentarze

 • avatar
  kusniak90
  Milan jest za pierwszą czwórką czyli za Juve, Interem, Napoli i Romą.. aktualnie 5 miejsce to jest miejsce Milanu i tyle. Dzisiejszy mecz to potwierdza. Niestety bierzemy kolejny rok beznadziejnego trenera i nie kupujemy piłkarza do środka pola co potrafi rozegrać piłkę. Do półki nie przyjdzie trener z prawdziwego zdarzenia i rozgrywający przyszłości nie widzę. Za rok Modrić plus Allegri i wtedy można p czymś myśleć a jak nie to środek tabeli dalej i marzenia dalej.
 • avatar
  MK92
  Wczoraj to Milan nawet pleców Interu nie widział. Bardzo smutny występ zwłaszcza w drugiej połowie. Na dobrą sprawę mogliśmy przegrzać znacznie wyżej i takie 0:5 w plecy nie byłoby wcale jakieś niesprawiedliwe.
 • avatar
  Bartol
  Przy takiej grze, braku stylu, braku walki u zawodników, zlepku indywidualności, braku wdrożenia pomysłu trenera zawodnikom, uważam że realne miejsce po tych 4 kolejkach (aż 4) to lokaty 6-9 na ten sezon. Poczekajmy jeszcze do końca roku, może coś zaskoczy, ale przy braku wyników będziemy pikowac w dół. Nie ma przesłanek i to jest najgorsze na poprawę. Nie ma co podniecać się że Rebic wniosl troszkę polotu, Theo dwa razy wjechał z lewej, bo to za mało. Jesteśmy Milanem. Trzon Milanu to powinni być Włosi. Tak jak za dawnych lat (Maldini, Nesta, Ambrosini, Gattuso) + trener autorytet, który udzwignie presję. Teraz jest burdel, czas zmian i chaosu......