Szef Curva Sud: Wstydźcie się wszyscy!

Szef Curva Sud: Wstydźcie się wszyscy!

Luca Lucci, szef Curva Sud w imieniu kibiców Rossonerich zabrał głos w sprawie wczorajszego meczu. Oto, co miał on do powiedzenia:

Podczas spotkania derbowego trzeba walczyć na boisku, piłkarze powinni pluć krwią i robić wszystko, aby wygrać. Jeśli będzie widoczne zaangażowanie, można nawet takie spotkanie przegrać! Wczoraj niczego takiego nie było! Wstydźcie się wszyscy! Te słowa kierujemy do tych, którzy pojawiają się na boisku, do tych, którzy wybierają zawodników i do tych, którzy mają głowy zupełnie gdzie indziej zamiast na boisku!!! Nie macie prawa do żadnych wymówek!!! Miejcie szacunek do fanów, do wszystkich, którzy od kilku dni nie śpią z powodu napięcia związanego z tym meczem, którzy przez 90 minut śpiewają i wspierają swój zespół. Dziś każdy z nich zaniemówił. Ci, którzy naprawdę kochają Milan zawsze będą to robić, niezależnie od okoliczności!!! Milaniści tęsknią za wielkim Milanem. Nie chcemy żyć marzeniami i wspomnieniami! Pora wyciągnąć wnioski i nie pozwolić, aby to, co wydarzyło się wczorajszego wieczoru kiedykolwiek się powtórzyło!

Komentarze

 • avatar
  kusniak90
  Święta racja. Całe życie nie można wracać do historii i do wygranych w LM. To było piękne ale minęło. Liczy sie tu i teraz, a u nas teraz nie istnieje.. żal patrzeć od kilku lat na słaby Milan, który nie liczy się nie tylko w Europie, ale i w Italii. Z Gattuso nie zajdziemy daleko, to nie jest trener na miarę Milanu, potrzeba kogoś ze znanym nazwiskiem i osiągnięciami, z pojęciem o taktyce i dobrze czytającym co się dzieje na boisku podczas meczu. Mamy wreszcie dobry zarząd i właściciela, więc jak nie teraz to kiedy ? Gattuso powinien zostać w Milanie, ale albo jako asystent albo z jakąś inną funkcją. Mam nadzieję że dobrze zareagujemy na to co się dzieje, bo jeśli nie, znowu za rok nie zagramy w LM.
 • avatar
  Konradza
  Amen
 • avatar
  BF
  Mamy wreszcie dobry zarząd i właściciela.

  Ta sama Curva nie chciała obecnego zarządu co jest (był list przeciwko zatrudnieniu Leonardo, a Maldini też im niesmak przecież)

  teraz nagle ta sama Curva jest ok ? omg
  • avatar
   kusniak90
   List wynikał z tego że Leonardo był w Interze.. Maldini zawsze mówił o Milanie i Curva Sud to co myśli. Ja odnoszę się to tego że zarząd i właściciele są na chwilę obecną tacy jak powinni być. Wielka firma jest właścicielem, spłaciła nasze długi, w zarządzie Maldini poświęcający całą piłkarską karierę Milanowi i Leonardo mający wspólną wieloletnią karierę w Milanie a przede wszystkim mający kontakty i łeb na karku. Nie mówię o relacjach kibiców z zarządem.
 • avatar
  GiveMeReason
  Rozumiem emocje, sam wczoraj byłem w... i nie mogłem spać do 1-1;30 ale bez przesady to nie jest czas na zmianę trenera.
  • avatar
   kusniak90
   Ciekawe co powiesz o 6-7 miejscu koleny sezon.. przykre ale prawdziwe.
 • avatar
  dudek31
  Dopóki nie pojawi się żadne znane nazwisko do zmiany Gattuso nie powinniśmy zmieniać trenera.