Suso: Musimy wygrywać z słabszymi drużynami

Suso: Musimy wygrywać z słabszymi drużynami

Suso udzielił wywiadu dla Sky Sport. Oto co Hiszpan miał do powiedzenia:

O brakach w mentalności

Zgadzam się z trenerem Gattuso. Mamy styl gry wielkiego zespołu, ale nie mentalność. Musimy nauczyć się zachowywać prowadzenie i być bardziej zjednoczeni na boisku. To tylko kwestia czasu i odrobiny szczęścia.

O zespole: 

To prawda, jesteśmy młodym zespołem, ale musimy dorosnąć jak najszybciej. Gattuso nie ponosi odpowiedzialności, to zależy od nas. Musimy być bardziej ostrożni i skoncentrowani, nie możemy się bać.

O swojej postawie:

Zawsze można się poprawić i zrobić więcej. Drużyna jest ze sobą blisko, są w niej wspaniali ludzie. Czuję się jakbym był tutaj 15 lat i to sprawia, że Milan jest dla mnie jak rodzina. Zostałem nagrodzony za 100 występ w Milanie i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. To zaszczyt zakładać tą koszulkę, marzyłem o niej od dziecka 

O Lidze Mistrzów: 

Nadal możemy tam zagrać, ale nie możemy pozwolić sobie na kolejne straty punktów. Kiedy gramy z takimi drużynami jak Juventus, Roma czy Inter remis jest w porządku, ale musimy wygrywać z słabszymi drużynami

O Montelli: 

Z Montellą czułem się dobrze, dał mi wiele pewności siebie. Teraz została stworzona drużyna która jest zjednoczona. Nasi mistrzowie? Mamy dwóch Higuain i Reina, przynieśli inny rodzaj mentalności. 

Komentarze

  • avatar
    Póki co, nie wiem, czy w tej lidze jest ktoś slabszy od Was, Panie Suso;)