Suso: Musimy kontynuować naszą pracę i oczekiwać poprawy każdego dnia

Suso: Musimy kontynuować naszą pracę i oczekiwać poprawy każdego dnia

Suso udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co skrzydłowy Milanu miał do powiedzenia

O swojej kondycji fizycznej:

Przed świętami Bożego Narodzenia byłem w gorszej dyspozycji. Teraz czuję się lepiej i mogę przynajmniej grać bez większych problemów.

O meczu z AS Romą:

Ludzie uważali, że wydarzenia z Pucharu Włoch ułatwią nam wykonanie zadania [porażka Romy 1:7 z Fiorentiną, wygrana Milanu 2:0 z Napoli, przyp.red.]. Tak jednak nigdy nie można myśleć. Oni mają świetnego trenera i bardzo silnych zawodników, z którymi mierzyliśmy się na boisku. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby wrócić do domu z pozytywnym rezultatem. W ostatnich sezonach "straciliśmy" wiele spotkań, nawet w Pucharze Włoch, które z pozoru wypadły całkiem dobrze.

O Gattuso

Od momentu jego dołączenia do nas, wiele rzeczy uległo zmianie. Teraz przechodzimy przez dobry okres: w tabeli zajmujemy miejsce, które chcemy utrzymać do końca sezonu. Musimy to kontynuować. W piłce nożnej wszystko może szybko ulec zmianie. Wystarczy odnieść dwie porażki z rzędu i znowu pojawiają się doniesienia o katastrofalnym sezonie i tak w kółko. Musimy kontynuować naszą pracę i oczekiwać poprawy każdego dnia.

O Biglii:

On jest fundamentalną postacią w naszym zespole. Jest jednym z najlepszych zawodników na świecie na swojej pozycji. Na boisku jest zawsze tam gdzie być powinien. Potrzebujemy wsparcia od każdego członka naszego zespołu, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że to może okazać się kluczowe w osiągnięciu naszych celów.

O Piątku:

Jest osobą, która rozmawia ze wszystkimi. Próbuje komunikować się z każdym członkiem drużyny i sprawia wrażenie miłego człowieka. Piątek dobrze radzi sobie na boisku, prezentuje odpowiednią formę, a my jako zespół musimy to wykorzystać.

O Donnarummie:

  Rozpoczął przygodę z profesjonalną piłką w bardzo młodym wieku. To czyni go wyjątkowym, ponieważ zaliczył już wiele spotkań w koszulce Milanu. On jest jednym z najlepszych zawodników na swojej pozycji, ale wciąż musi się rozwijać i nie może się zatrzymywać

Komentarze