Suma: Myślę, że Milanowi nie grożą poważne konsekwencje

Suma: Myślę, że Milanowi nie grożą poważne konsekwencje

Były dyrektor Milan Channel [teraz funkcjonujący jako Milan TV, przypis redaktorski], Mauro Suma wypowiedział się dla Radio 24 na temat sytuacji panującej w Milanie. Oto co 53-latek miał do powiedzenia:

UEFA wyraziła swój niepokój w kwestii refinansowania, ale nie oznacza to, że zamyka się ona na Milan. UEFA dobrze zna drogę, którą musiał przejść Milan do dnia dzisiejszego. Myślę, że Milanowi nie grożą poważne konsekwencje. 

Może i Yonghong Li nie jest postacią znaną dla wszystkich, ale jak na razie zrealizował wszystkie ustalone wcześniej operacje finansowe zgodnie z planem. Dlatego też oczekiwałbym od kibiców drużyn rywali więcej pokory i inteligencji w tym co mówią.

Nie tak dawno temu usłyszałem następujące stwierdzenie: "To jest problem Milanu, a nie włoskiej piłki nożnej." To naprawdę dziwne, że FIGC nie ma żadnych zastrzeżeń do Milanu, w porównaniu do UEFA. 

Komentarze

  • avatar
    karp_fso
    " Dlatego też oczekiwałbym od kibiców drużyn rywali więcej pokory i inteligencji w tym co mówią." - o to to, już irytujące są te samogwałty kibiców Interu czy Juve nad decyzją UEFA.
  • avatar
    adamos
    FIGCoi też zależy aby Milan nie był za burtą UEFY. Im lepsze marki na stadionach europejskich, tym football we Włoszech będzie atrakcyjniejszy i liga będzie stawała się silniejsza i atrakcyjniejsza dla głośnych nazwisk.