Sportmediaset: Rozmowy w sprawie nowej umowy dla Donnarummy kwestią czasu

Sportmediaset: Rozmowy w sprawie nowej umowy dla Donnarummy kwestią czasu

Sportmediaset donosi, że w najbliższym czasie może dojść do spotkania na linii Milan-Raiola. Tematem rozmów ma być przedłużenie współpracy z Gianluigim Donnarummą.

Obecna umowa 19-latka wygasa w czerwcu 2021 roku i na jej mocy zarabia 6 mln euro netto za sezon. Rossoneri chcieliby zatrzymać swojego wychowanka przynajmniej do czerwca 2024 roku i zaoferować mu zarobki na poziomie 7 mln euro netto za sezon. 

Jak dowiedziała się włoska telewizja, agent piłkarza chciałby wpisać w kontrakt zawodnika klauzulę odejścia. Kierownictwo zespołu Il Diavolo podchodzi sceptycznie do tego pomysłu, choć pojawią się głosy, że mogłoby one zaakceptować klauzulę odejścia w wysokości minimum 100 mln euro.

Komentarze

 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Jak będzie grał tak jak ostatni miesiąc to klauzula odejścia to min 200mln
 • avatar
  ThomsonVCF
  Moze 500 od razu ;p
 • avatar
  DanielACM
  Ma 19 lat a już jest jednym z najlepiej zarabiających bramkarzy na świecie, a tu kolejna podwyżka? w takim tempie to za dwa lata będzie najlepiej zarabiającym bramkarzem i nie stać nas będzie płacić mu pensji, więc trzeba będzie go sprzedać...
 • avatar
  MK92
  Donnarummie doda się ten milion po odejściu starszego brata i tyle ;) A fajnie byłoby mieć tak dobrego bramkarza zaklepanego już do 2024 roku. Oby tylko obyło się bez cyrków na linii Milan - Raiola jak w 2017 roku.