Sportmediaset: Milan może ponownie zainteresować się Kabakiem

Sportmediaset: Milan może ponownie zainteresować się Kabakiem

Sportmediaset donosi, że Ozan Kabak może ponownie wzbudzić zainteresowanie ekipy Rossonerich.

Pomimo zainteresowania ze strony takich klubów jak AC Milan i Bayern, Turek zamienił latem VfB Stuttgart na Schalke 04. Jak na razie 19- latek nie może zaliczyć swojego dotychczasowego pobytu w Gelsenkirchen do udanych. Do tej pory młody obrońca rozegrał tylko 2 spotkania, spędzając na boisku w zaledwie 12 minut. Umowa Kabaka z Schalke obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. 

Zdaniem włoskiej telewizji, Milan może w zimie ponownie zainteresować się piłkarzem i złożyć za niego ofertę.

Komentarze

 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Pytam po co? Nam trzeba pomocników.
 • avatar
  Jaca
  Teraz jak się okazało, że nie wywalczył miejsca w miernym Schalke? Pomoc jasne w pierwszej kolejności, ale doświadczony i pewny partner dla Romka też by się przydał.
 • avatar
  Pato
  Pomoc pomocą, dobry trener coś z Paquety, Bennacera, Kessiego czy Jacka by już ułożył, a prawda jest taka że jednym z najsłabszych ogniw Milanu są Calabria i Musacchio. O ile Calabria jest wmiare młody i może się rozwinąć, ma Contiego do rywalizacji o tyle Caldara i Musacchio nie są perspektywiczni. Milan ma jednego dobrego stopera - Romka ,. i jest jeszcze Duarte z dwoma spotkaniami, jednym lepszym - drugim gorszym, młody Kabak do rywalizacji jaknajbardziej by się przudał, do pomocy to trzeba rozgrywającego w miejsce Suso (który powinien być wymieniony lub odejśc), i kogoś doświadczonego ale lepszego w miejsce Biglii, i tyle.