Sportmediaset: Kandydaci do zastąpienia Gattuso

Sportmediaset: Kandydaci do zastąpienia Gattuso

Sportmediaset donosi, że Gennaro Gattuso może zachować swoje obecne stanowisko o ile uda mu się wywalczyć z Milanem awans do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie.

W przeciwnym razie 41-latka zostanie zwolniony. Zdaniem włoskiej telewizji, może on zostać zastąpiony przez kogoś z trójki: 

- Maurizio Pochettino (Tottenham) - klauzula odejścia: 40 mln euro

- Maurizio Sarri (Chelsea)

- Simone Inzaghi (Lazio). 

Umowa Gattuso z Milanem obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Komentarze

 • avatar
  swiety33
  Dobre sci-fi...
 • avatar
  MK92
  Pochettino?! W Italii dopiero 1 kwietnia? Ale gdyby się udało zatrudnić jakimś cudem trenera Tottenhamu, to byłbym wniebowzięty.
 • avatar
  Pablo80
  Pochettino haha zaraz będzie Kloop lub Guardiola .Prędzej przyjdzie ktoś z trójki Sarri, Gasperini, Conte
 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Przecież Nawałka z Lecha Sa Pinto z Legii są wolni i można brać....hihihihi
 • avatar
  Jachu1899
  o Sarrim marze od czasów Empoli ale Pochettino to byłby jasny sygnał ze chcemy wejść na next lv, pytanie czy gościu dostał by czas na poznanie ligi i wystarczający budżet na sprowadzenie piłkarzy pod jego wizje
 • avatar
  MagicMilan1983
  Pochettino to byłby ruch w kierunku lepszej gry i czołówki. Tylko ta klauzula 40 milionów, Eriksen byłby do wyciągnięcia też że Spursow który ma tylko rok kontraktu z nimi i jeszcze go nie przedłużyl, następny Isco też rok kontraktu, dobre stosunki Raioli z nowym zarządem też mogły by zaowocować np. transferem Verrattiego. Ale zacznijmy od tego że musimy wrócić do CL to wtedy nie będzie graczy nie możliwych do wyciągnięcia.