Sportitalia: Antonelli zdecydowany na odejście z Milanu

Sportitalia: Antonelli zdecydowany na odejście z Milanu

Sportitalia informuje, że niedawno zakończony sezon był ostatnim w wykonaniu Luki Antonellego w barwach Milanu.

Wychowanek ekipy Rossonerich nie jest zadowolony ze swojej pozycji w zespole Il Diavolo. Włoch chciałby regularnie pojawiać się na boisku, jednak nie może on na to liczyć w drużynie prowadzonej przez Gattuso w związku z czym 31-latek zamierza latem zmienić otoczenie. Antonelli zlecił już swojemu agentowi znalezienie nowego klubu. 

W tym sezonie zagrał on raptem w 13 spotkaniach, podczas których tylko raz wpisał się na listę strzelców i raz zanotował kluczowe podanie. Jego umowa z Milanem wygasa w czerwcu przyszłego roku.

Komentarze

 • avatar
  ełek
  Nie jest gorszy od tej pokraki Rodrigueza, ale brak "fejmu" przekłada się na brak powołań...
 • avatar
  Jacubinho7
  On w poprzednim sezonie częściej odwiedzał Milan Lab, aniżeli boisko. Kiedy już się pojawiał na murawie to prezentował się przeciętnie. Strinić może być jego odpowiednim zastępcą.

  Wolę zdecydowanie Rodrigueza od Antonellego. Szwajcar nie był może orłem w poprzednich rozgrywkach, ale i tak u niego zauważalny jest progres. Może przyszły sezon będzie lepszy w jego wykonaniu.
 • avatar
  Witam po przerwie, zmiany na plus. Co do Antonellego, zastanawia mnie w jaki sposób on chce być zadowolony ze swojej pozycji w zespole kiedy wiecznie ma problemy ze zdrowiem i nie może grać.
 • avatar
  BF
  Gdyby nie te kłopoty zdrowotne to faktycznie Szwajcar mógłby mieć problemy. Co do Striniara ciężko mi to oceniać. On do połowy stycznia grał regularnie w Sampie, kiedy im ogłosił, że kontraktu nie przedłuży odstawili go z kadry.
 • avatar
  MK92
  Szkoda Antosia, bo za Mihajlovicia pokazywał klasę na lewej flance i był po prostu lepszy niż teraz Rodriguez. Jednak te kontuzje i też brak zaufania ze strony Montelli mocno wyhamowały jego karierę.