Spekulacji wokół Higuaina ciąg dalszy

Spekulacji wokół Higuaina ciąg dalszy

Niektórzy przedstawiciele włoskich mediów wypowiedzieli się na temat plotek łączących Gonzalo Higuaina z odejściem do Chelsea. Oto, co mieli oni do powiedzenia w tej sprawie:

Fabrizio Romano, Sky Sport:

Właściciel Chelsea, Roman Abramowicz pomimo chęci sprowadzenia Higuiana przez Maurizio Sarriego, nie jest przekonany do tej transakcji. Rosyjski miliarder nie chce inwestować dużych pieniędzy w zawodników powyżej 30. roku życia, a ponadto nie chce płacić Argentyńczykowi co sezon niemal 10 mln euro netto. 

Pierpaolo Marino, ekspert Rai:

Nie sądzę, aby Higuain odszedł w styczniu z Milanu. On jest wypożyczony, a Juventus nie chce zmieniać warunków umowy. Jeśli Pipita odszedłby z Milanu, wówczas Rossoneri potrzebowaliby dwóch nowych napastników, co jest nie do zrobienia w styczniu. 

Claudio Garcia, portugalski korespondent Rai:

Maurizio Sarri jest wielkim zwolennikiem sprowadzenia Higuaina do Chelsea. W transakcję mógłby zostać włączony Fabregas. Morata nie miałby z tym nic wspólnego. Chelsea może nabyć definitywnie Argentyńczyka o ile Milan nie zdecyduje się na wykup Higuaina, a Juventus zgodzi się oddać zawodnika za 30 mln euro.

Komentarze

  • avatar
    Cleaver
    Oby został.