Spalletti: Milan to konkurencja na wysokim poziomie

Spalletti: Milan to konkurencja na wysokim poziomie

Trener Interu, Luciano Spalletti podczas konferencji prasowej przed meczem z Fiorentiną wypowiedział się na temat Milanu. Oto, co opiekun ekipy Nerazzurrich miał do powiedzenia:

Walka o trzecie miejsce z Milanem? Przyjmujemy to wyzwanie. Milan to konkurencja na wysokim poziomie. Kiedy zacząłem pracę w Interze, oni byli przed nami w tabeli. Teraz jest zupełnie inaczej. Pomimo ambitnych wzmocnień, które przeprowadzili podczas ostatnich okienek transferowych, oni są za naszymi plecami. Oznacza to, że dobrze wykonujemy swoją pracę. 

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Mocno będę w niedzielę ściskał kciuki za Fiorentinę. Mam nadzieje, że po derbach Mediolanu, które odbędą się już za trzy tygodnie, Milan znajdzie się na podium. Jednak - jak powiedział Gattuso - skupmy się po prostu na sobie i tym czwartym miejscu. Spalletti powoli ogarnia ten bałagan w szatni Interu i wcale nie jest powiedziane, że Nerazzurri się nie podniosą. Już widać symptomy poprawy, choćby u Nainggolana.
  • avatar
   Kamilo
   Problem w Interze wygląda na to, że został zażegnany. Bez Icardiego radzą sobie dużo lepiej i bardzo możliwe, że po ostatnich wydarzeniach w lecie odejdzie, a chętnych może nie brakować. Walka z nimi o TOP3 może być ciekawa, ale z drugiej strony lekka zadyszka z naszej strony i wypadamy z TOP4, bo Roma zaczyna punktowac.
  • avatar
   MK92
   Otóż to, dlatego najlepiej zachować umiarkowany optymizm. Inter jest cały czas krok przed nami w odbudowie swojej dawnej siły. Jednak cieszę się, że i u nas nareszcie widać mądry plan powrotu do elity.
  • avatar
   Kamilo
   Inter kadrowo wygląda lepiej od nas na ten moment, ale możemy z nimi rywalizować na równi. Przyszły sezon może być ciekawy, bo czuję że będzie wyrównana walka z Interem i Napoli o vicemistrza.