Słabszy początek sezonu Milanu niż przed rokiem

Słabszy początek sezonu Milanu niż przed rokiem

W poprzednim sezonie Rossoneri pod wodzą Vincenzo Montelli zaczęli sezon od dziewięciu punktów w pierwszych czterech meczach Serie A.

Przypomnijmy, że wówczas Montella utrzymał posadę trenera jedynie do 27. listopada.

W tym roku Milan po swoim czwartym spotkaniu ma na koncie tylko pięć punktów, co pokazuje, że sytuacja Gennaro Gattuso zaczyna być coraz mniej komfortowa.


Komentarze

 • avatar
  MTM22
  Tylko w zeszłym roku był trochę łatwiejszy terminarz - Crotone, Cagliari (u siebie), Lazio (tutaj przegraliśmy 4:1) oraz Udinese u siebie. W tym roku Napoli, Roma, Cagliari (wyjazd), Atalanta. Nie ma co histeryzować, bo jak na przeciwników te 5 pkt nie wygląda tak źle, szczególnie patrząc, że w zeszłym roku z tymi przeciwnikami w pierwszej rundzie zdobyliśmy 3 pkt.
  • avatar
   PaprykszyszkaACM
   Z tym, że Roma w tym sezonie jak na razie jest w dramatycznej formie i wygrać z nią to był obowiązek, a Cagliari, które z nami zremisowało tydzien później uległo Parmie 2-0. Wedlug mnie wyglada to zle.
  • avatar
   MTM22
   Ostatnio tak, grają słabo, ale sezon zaczęli od wyjazdowego zwycięstwa z Torino, po (z tego co pamiętam) rozegraniu dość dobrego meczu, a później zremisowali 3:3 z Atalantą, gdzie odwrócili losy meczu, bo przegrywali już 3:1, a Atalanta wtedy kręciła bardzo dobre wyniki. To załamanie Romy nastąpiło mniej więcej od meczu z nami, bo wcześniej nie grali dramatycznie.

   Jeżeli chodzi o Cagliari to też trzeba wziąć pod uwagę, że u siebie sprawiają problemy niemal każdemu. U nas zawiodło wejście w mecz, bo później już nie byli groźni. Inna sprawa, że wtedy chyba każdy zawodnik zagrał bardzo słabo. Z Atalantą ta gra już jakoś wyglądała.
  • avatar
   karp_fso
   Otóż to, niemniej - z kiepską w tym roku Atalantą u siebie 3 punkty to był nasz obowiązek, a z Cagliari na wyjeździe powinniśmy wymęczyć jednobramkowe zwycięstwo. Zawsze brakło tylko trochę, ale te tylko trochę przekłada się na 4 punkty w dupe w tabeli.
 • avatar
  GiveMeReason
  Szkoda bo mogliśmy mieć komplet punktów zwłaszcza, że w prawie każdym meczu prowadziliśmy
 • avatar
  MK92
  Nie wygląda to dobrze, ale jest dopiero wrzesień. W zeszłym sezonie mieliśmy dramatycznie słaby październik i to wtedy Montella stracił całkowicie zaufanie kibiców i w dużej mierze działaczy. Jeszcze daję Rino kredyt zaufania na jakiś miesiąc, ale prawdę mówiąc nie ma we mnie przekonania, że podoła wyzwaniu.
 • avatar
  adamos
  My nie mamy taktyki u Nas to tylko setka podań do Dollara i bieganie i to wystarcza tylko na 60 minut a póxniej jak już nikt nie ma siły albo jest korekta taktyki u przeciwnika leżymy i nie potrafimy już rozklepać tego meczu...