Sky Sport: Rozmowa na linii Giampaolo-Paqueta

Sky Sport: Rozmowa na linii Giampaolo-Paqueta

Sky Sport donosi, że Marco Giampaolo rozmawiał dzisiaj z Lucasem Paquetą w sprawie ostatniego postu Brazylijczyka na Instagramie.

Pomocnik umieścił post następującej treści:

Dumny z bycia Brazylijczykiem.

Brazylijczyk odniósł się w tej sposób do jednej z wypowiedzi trenera Milanu, w której powiedział:

Moim zdaniem Paqueta musi nauczyć się grać mniej brazylijsko i być bardziej konkretny w tym, co robi na boisku. Ma on pozwolenie na grę wyżej, ale będąc pomocnikiem musi być racjonalny w tym, co robi i wykonywać swoje obowiązki na boisku. Paqueta prawo do dryblowania i wychodzenia wyżej.

Opiekun ekipy Rossonerich wyjaśnił swojemu podopiecznemu, że swoimi słowami nie chciał go urazić. Trener zespołu Il Diavolo podkreślił, że chce dla 22-latka jak najlepiej i pragnie pomóc mu stać się kompletnym i ważnym zawodnikiem dla Milanu. 

Komentarze

 • avatar
  fett85
  Jeżeli zawodnicy wchodzą w takie głupie pyskówki z trenerem to nie wygląda to najlepiej. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że przy obecnych zamiarach Elliott względem drużyny (stagnacja na poziomie sportowym przez kolejny sezon) trzeba było zostawić Gattuso na ławce, a nie kombinować. Chociaż przyznam się, że byłem zwolennikiem zatrudnienia Giampaolo. Teraz coraz bardziej zastawiam się czy była to słuszna decyzja zarządu.
  • avatar
   szewa777
   Czyli taka, trochę chorągiewka z Kibiców Milanu, wystarczy jeden post na instagrama, żeby kibice chcieli wywrocenia wszystkiego do góry nogami. :) Panowie trzeba czasuuuuuu. :)
  • avatar
   fett85
   Nie piszę nic na temat wywracania wszystkiego do góry nogami. Opisuję jedynie moje wątpliwości, które pojawiają się po każdym rozegranym spotkaniu Milanu w Serie A i wewnętrznej sytuacji w drużynie pomiędzy trenerem, a zawodnikiem. W sobotę rozegramy kluczowe spotkanie w bardzo newralgicznym momencie dla drużyny. Mecz derbowy albo wyciągnie nas z dołka, albo nas jeszcze bardziej pogrąży, a tymczasem dochodzi do przekomarzań zawodnika (niby nadzieję klubu) z trenerem. Czasu nie ma, ponieważ gramy tym samym składem co przez ostatnie dwa lata. Mam więc prawo oczekiwać, że wszystko powinno wyglądać lepiej od zachowania zawodników przez ich prezencję na boisku, po wyniki.
  • avatar
   Bartol
   Ja od początku nie byłem zwolennikiem Giampaolo, tylko Conte. Uważam, że jest to dobry trener, aczkolwiek nie na klub z taką presją jak Milan. Wcześniej to za dużo nie osiągnął Giampaolo. Życzę mu jak najlepiej i czekam na postępy jego pracy. Daje mu czas do połowy sezonu. Po 3 kolejkach można zaobserwować kontynuację kadrową Gattuso, mimo paru transferów i próbę stworzenia czegoś w taktyce, czego sami zawodnicy nie rozumieją. Mamy najmłodszy skład w Serie A. Dobry czas jest na stworzenie od podstaw solidnej bazy taktycznej, która później może ewoluować. Potrzeba niestety trenera z charyzmą i nazwiskiem. Zamiast Leao moim zdaniem lepsza inwestycja poczyniona powinna zostać w solidnego fachowca z nazwiskiem na ławkę trenerską. Będę uważnie śledził działania Giampaolo.
 • avatar
  Paolo03
  Leao to tylko zapchajdziura za Cutrone co było ogólnie nie potrzebne. Za te miliony mogliśmy sięgnąć po lepszego pomocnika bo nadal gramy z taka sama druga linią.
 • avatar
  MK92
  Rino pewnie dałby Paquecie solidnego plaskacza i zakazał korzystania z jakichś głupich instagramów.