Sky Sport: Posada Piolego niezagrożona

Sky Sport: Posada Piolego niezagrożona

Sky Sport informuje, że Stefano Pioli na razie może czuć się spokojny o obecnie piastowane stanowisko w klubie z via Aldo Rossi.

Jak dowiedziała się włoska telewizja, działacze Milanu nie planują zmiany szkoleniowca w najbliższym czasie. 

Dotychczasowy bilans 54-latka w ekipie Rossonerich to 3 zwycięstwa, 4 remisy i 4 porażki.

Komentarze

 • avatar
  Pato
  Oni spisali ten sezon juz na straty, pytanie tylko na grzyba trzymać Pioliego jeszcze pół roku skoro i tak poleci.
 • avatar
  MK92
  Mnie tam bez różnicy. Sezon już się dla nas skończył. Oby utrzymać się w lidze i niech Zlatan czasem jakąś piękną bramkę sieknie.
 • avatar
  szewa777
  Za wystawianie skrzydeł to już powinien dawno wylecieć, dzisiaj idealny moment na debiut dla Maldiniego po zmianie słabego Suso. Ale Pioli to beton. W kolejnym meczu dokona jednej zmiany. Kessie za Krunicia.
 • avatar
  pavel
  Ta a Giampaolo był już zwolniony. Czy gra się poprawiła albo wyniki że Pioli ma takie zaufanie.
  • avatar
   Pato
   Nie zartuję, aktaulnie wolałbym Giampaolo niż zamulanie Pioliego,

   Giampaolo nawalił bo próbował coś zmienić w pre-sezonie, próbował ruszych tych patałachów, próbował gry bez skrzydeł, zmieniał pozycje Hakana i Suso.. nie było świętych krów, ale to niestety kosztowało go to posadę - przegrał dwa mecze i już Suso wrócił, teraz gramy Beton tak jak było za Gattuso, i Maldini&Boban są zadowoleni ... co tam 0-5 z Atalantą.
  • avatar
   pavel
   A ja bym wolał system Giampalowski ale za gatusso albo teraz piolego może trochę więcej luzu by mieli chłopy
 • avatar
  Jachu1899
  Maldini pewnie cały czas chce Sheve więc pierw musi Ukraina Euro skończyć.
  • avatar
   Pato
   ...też mam takie przeczucie. As-em w rękawie może okazać sie Tassotti jako asystent ;-) a tak na serio, jakby po sezonie udało się zatrzymać Gigio i Romka, zatrudnić Shevę.. a nie odeszedł by Suso czy Hakan, to obawiam się ze NIC by się nie zmieniło. Kolejna pseudo-rewolucja i kolejny sezon do bani, mam nadzieje że po sezonie kto inny będzie dyrektorem sportowym niż aktualna paczka, to podstawa, potem trener który cos osiągnął - bez tego ani rusz.
 • avatar
  Demetrio
  Dopóki nie wywalą Turka i Suso nie będzie dobrze to jest pewnik!To co Suso zrobił bodajże w 86 minucie podając linnii końcowej i reklamom rywala to już jest faktycznie jakiś sabotaż bo on to zrobił celowo poprostu wybił piłkę za linię bramkową.Turek też nie był lepszy!
  • avatar
   Cortes
   Taaaa...to podanie Suso było faktycznie magiczne - nawet jeśli on jeszcze ma jakieś umiejętności to umarły razem z jego psychiką. Jedyna nadzieja w tym, że Zlatan szybko nie wytrzyma - opierdoli wszystkich od góry do dołu z Piolim włącznie i wyjdą ci na boisko co chociaż będą biegać (pewnie ze strachu przed Zlatanem). Nie przepadałem za Ibra właśnie za jego charakter ale teraz to w jego ego właściwie jedyna nadzieja...:(