Sky Sport: O kontraktach Donnarummy i Calhanoglu słów kilka

Sky Sport: O kontraktach Donnarummy i Calhanoglu słów kilka

Sky Sport zabrał głos w sprawie sytuacji kontraktowej Gianluigiego Donnarummy i Hakana Calhanoglu. Oto, co włoska telewizja miała do powiedzenia.

- Gianluigi Donnarumma - przed Derbami della Madonninna powinno dojść do spotkania z Mino Raiolą. Donnarumma chce zostać w klubie za wszelką cenę.

- Hakan Calhanoglu -  w nadchodzących tygodniach powinno dojść do spotkania z agentem zawodnika. Różnica między oczekiwaniami Turka, a ofertą Milanu jest w tej chwili duża. W przypadku odpowiedniej oferty, 26-latek może odejść w styczniu z klubu. Juventus i Atletico Madryt myślą o pozyskaniu pomocnika na zasadzie wolnego transferu. 

Komentarze

 • avatar
  taurus-95
  Calhanoglu akurat się wstrzelił z formą na koniec kontraktu. Obecnie najlepsze zawodnik Milanu, a jeszcze rok temu na wylocie.
  Tak czy owak trzeba zatrzymać obydwóch.
 • avatar
  Slaviio
  Praktycznie turek caly kontrakt zawodzil w milanie teraz kilka meczy mu wyszlo i dostal "zlotego buta"? niech zejdzie na ziemie i uszanuje milan ze mogl tutaj wejsc na opdowiedni poziom 3 mln max Nic nie gral caly kontrakt
  • avatar
   Kamilo
   Większość kontraktu zawodził bo grał na nie swojej pozycji. Dopiero Pioli stwierdził że jednak trzeba dać go na "10". Jak Hakan utrzyma taka dyspozycję do końca sezonu to trzeba przedłużyć umowę z nim. Co więcej, nie ma na co czekać, bo jak ktoś go zgarnie za darmo a wiadomo że w Juve od ręki dostanie z 6 mln, to juz wogóle będzie masakra dla nas kibiców.