Sky Sport 24: Karny obóz treningowy w Milanello

Sky Sport 24: Karny obóz treningowy w Milanello

Sky Sport 24 informuje, że Gennaro Gattuso zarządził karny obóz treningowy w Milanello. Potrwa on łącznie 5 dni.

Podjęcie takiej decyzji wynikło z ponad godzinnego spóźnienia Tiemoue Bakayoko na poranny trening bez uprzedniego poinformowania o tym sztabu szkoleniowego ekipy Rossonerich. Zawodnicy Milanu próbowali przekonać 41-latka do zmiany decyzji, ale ten był nieustępliwy. Jeśli chodzi o Francuza to ma on otrzymać karę finansową za cały incydent.

Włoska telewizja dodaje, że podczas dzisiejszej sesji treningowej dało się słyszeć wiele krzyków ze strony Gattuso w kierunku swoich podopiecznych.

Komentarze

 • avatar
  Kamilo
  Dowiedzial sie że po sezonie leci, to znalazł powód żeby dowalić piłkarzom. Teraz o LM będzie jeszcze ciężej
  • avatar
   Tomekp
   Też mi się tak wydaje, po tym incydencie z Bakayoko i zastosowaniu odpowiedzialności zbiorowej, reszta zespołu może się odwrócić.
 • avatar
  MK92
  Cóż, nastał teraz "delikatny moment". Karny obóz dla naszego konkurencyjnego zespołu w Milanello w takiej sytuacji nie dziwi, bo jest zapisany w naszym DNA ;)
 • avatar
  Pato
  Piłkarze muszą grać do samych siebie, nie dla Gattuso, jego czas już się skończył.. a taka reakcja tylko potwierdza skrajną już frustrację Rino, zle to zaczyna wyglądać z jego strony, niestety. Chyba że chce ich zjednoczyć przeciwko sobie, żeby zjednoczeni z ulgą i entuzjazmem przyjęli nowego szkoleniowca... :-p