Sky: O mercato Rossonerich słów kilka

Sky: O mercato Rossonerich słów kilka

Sky postanowiło ponownie przyjrzeć się działaniom Milanu przed zimowym mercato. Prezentują się one następująco:

Willian Jose

  Zawodnik Realu Sociedad został zaoferowany ekipie Rossonerich. Brazylijczyk występuje na pozycji środkowego napastnika. W tym sezonie zdobył on 3 bramki w 14 spotkaniach. Willian Jose posiada hiszpański paszport. Umowa 27-latka z Realem Sociedad obowiązuje do czerwca 2024 roku. 


Remo Freuler

Pomocnik Atalanty, to kolejny piłkarz, który w ostatnim czasie został zaproponowany zespołowi Il Diavolo. Szwajcar może występować jako środkowy, defensywny i ofensywny pomocnik. W tym sezonie 26-latek zagrał w 19 spotkaniach, podczas których zdobył bramkę i zaliczył 4 asysty. Jego umowa z ekipą La Dei wygasa w czerwcu 2022 roku. 


Rafael Toloi

Milan wyraził zainteresowanie sprowadzeniem Brazylijczyka podczas zimowego mercato. Toloi na co dzień gra jako środkowy obrońca Atalanty. W tym sezonie rozegrał 18 spotkań, zdobył w tym czasie bramkę i zaliczył 4 asysty. Jego umowa z obecnym pracodawcą jest ważna do czerwca 2020 roku.

Komentarze

 • avatar
  swiety33
  Do 2012 żaden z tych gości nie miałby nawet prawa pomarzyć o grze w Milanie.
 • avatar
  Cleaver
  Jak znam życie, niedługo bedzie oficjal, że Milan zakontrakował Williana Jose
 • avatar
  Kamilo
  Byle nie Jose, jak juz oferują nam swojego "najlepszego" napastnika to lepiej zrobic podchody pod Oyarzabala, dla którego Sociedad robi sie pomału za małym klubem.
  Freuler nie ma sensu u nas, jak przyjdzie Fabregas to by wystarczyło, a szwajcar nic nam nie da.
  Toloi sie wydaje nie głupią opcja jako uzupelnienie skladu, ale patrzac ze Zapata i Abate dają rade póki co, to lepiej wzmocnic inne pozycje. Chyba, ze Mancini z Atalanty jest do wyjęcia to mozna pomyśleć nad kolejny obroncą
 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Pisali że Godin chce przybyć? I co temat umilkł? Zlatan nie przyjdzie, zaraz coś wymyślą że Fabregas też nie. I zimowe okienko nic nie przyniesie.
 • avatar
  sheva7acm
  hahah czyli nic nowego, pewnie przyjdzie Lodi Pavoletti lbo inny ogór z Genua za Berto !!!!
  Ten Klub juz nigdy nie stanie na nogi tak jak byśmy tego sobe rzyczyli !!!