Sky: Gattuso zostaje w Milanie

Sky: Gattuso zostaje w Milanie

Sky informuje, że najbliższe dwa mecze przeciwko Frosinone (26.12) i SPAL (29.12) zadecydują o przyszłości Gennaro Gattuso na ławce trenerskiej Milanu. Do tego czasu 40-latek będzie piastował obecne stanowisko.

Komentarze

 • avatar
  MK92
  No, to było raczej wiadome, że nikt nie zwolni Rino na dwa mecze przed końcem roku. Potem będzie więcej czasu na ewentualne negocjacje z nowym trenerem. Jednak ja raczej nie mam już wątpliwości, że czas Gattuso na ławce Milanu dobiega końca. Zbyt długo ten kryzys trwa, by nagle miało być lepiej.
 • avatar
  milanista28
  Rino juz chyba wie ze stąpa po kruchym lodzie. Jednak to nie tylko jego wina,ale i samych pilkarzy. Klub powinien juz w styczniu zadzialac na rynku transferowym . Zawodnicy ktorzy zawodzą powinni odejsc juz teraz,a w ich miejsce sciagnac w miare mozliwosci finansowej oraz rynkowej lepszych pilkarzy ,bo LM moze ućiec.
  • avatar
   Konradza
   Co Ty pleciesz chłopie?? Ci goście grali w poprzednich klubach na fajnym poziomie. Przy Gattuso nawet Ronaldo i Messi grali by DNO.
 • avatar
  Slaviio
  Zostac może ale nie na lawce trenerskiej Te 3 ostatnie mecze były mega slabe i bez ani jednej dobrej akcji Klimat w drużynie musi być kiepski Ja bym wybral na jego miejscu samo-zwolnienie Strasznie się oglada suso i ekipe zero pomysłu graja o LM czy o utrzymanie
 • avatar
  TomalaACM
  Milan nic nie gra, ten "zespół" nie ma żadnej tożsamości, żadnego stylu ...niema niczego i na litość Boską....dwa mecze z pionkami mają o czymkolwiek decydować ! serio?. Z całym szacunkiem ale dość amatorów, praktykantów i stażystów!, posadźcie w końcu kogoś na tej ławce kto poza sercem i charakterem ma też doświadczenie i pomysł ...Rino qur..a idź już!
  • avatar
   Konradza
   True, prawda, sama racja.
 • avatar
  Paolo03
  Zdecydowanie to prawda. Jestem pewny, że Guardiola z tą ekipa spokojnie zająłby nawet 2 miejsce. 2/3 klasowe wzmocnienia i mieliśmy bardzo równo grająca ekipę w serie A. Gattuso nic nie osiągnął jako trener i to na ten moment pozostanie bez zmian... przykro o tym mówić ale potrzeba nam kogos innego.