Sky: Gattuso ukaże Kessie za mecz z Interem

Sky: Gattuso ukaże Kessie za mecz z Interem

Sky donosi, że Franck Kessie przesiedzi co najmniej jedno spotkanie na ławce rezerwowych.

W ten sposób Gennaro Gattuso ma ukarać 22-latka za wydarzenia w trakcie meczu z Interem.

Komentarze

 • avatar
  swiety33
  No proszę...swojego nieogarniętego pupilka posadzi na ławie? Mam wrażenie, że nasz trener-amator, który na ławce trenerskiej boi się własnego cienia, prowadząc Juventus osiągnąłby co najwyżej Ligę Europy. Strach, strach i jeszcze raz strach widzę u tego gościa. Kompletne przeciwieństwo gdy był zawodnikiem. Zasada po pierwsze nie stracić to jest dobra broniąc się przed spadkiem, a nie trenując Milan. Oby, bez względu na wynik końcowy, to były ostatnie tygodnie Gattuso na ławce. Chociaż przy awansie do LM to jego przyjaciele raczej go nie poświęcą. A w grupie LM to będą solidne baty przy takim podejściu.
  • avatar
   szewa777
   I bardzo dobrze brawo Rino. Święty33 zamiast mekoli skup się ma faktach, zespół gra coraz lepiej i lepiej. Na dowód zostawię Ci żebyś nie szukal.
   https://acmilan24.com/news/tmw-tabela-serie-po-10-ostatnich-kolejkach
  • avatar
   swiety33
   Zespół gra coraz lepiej??? Wymęczone zwycięstwa ze średniakami i słabeuszami, szczęśliwe punktowanie przy fatalnym stylu. Dzida do przodu na Piątka i ratujący nas wielokrotnie Donnarumma. Desperacka obrona w końcowych minutach jednobramkowego prowadzenia u siebie z Sassuolo grając z przewagą jednego zawodnika. Tabela 10 ostatnich meczów zaciemnia styl tego zespołu, plus przestraszony Gattuso ustawiający defensywnie zespół.
  • avatar
   groszek
   SWIETY33 - zmień psychiatrę.
  • avatar
   swiety33
   Dzięki za radę ociekającą merytorycznością.
  • avatar
   Widzę, że co niektórym nadal doskwierają różowe okulary;) Drużyna gra lepiej? No, widzieliśmy z Interem, hehe. Lepszy przeciwnik i ekipa Gattuso narobiła w gacie, tak jak on ma w zwyczaju przy okazji każdego meczu z lepszym przeciwnikiem. Każde punkty zdobywane są w męczarniach, bez stylu, pomysłu. Z przodu rządzi przypadek. Niech tylko Piątkowi przestaną sprzyjać niebiosa, to już zupełnie będzie dramat. Zresztą, w derbach Skrinar nakrył go czapką i gdyby nie dwa stałe fragmenty, to Milan na bramkę by nie kopnął. Serio, że ludzie mogą być tak zaślepieni i wmawiają sobie i co gorsza innym, że ta drużyna gra coraz lepiej... Niepojęte. Nawet pan Michal Pol, wieloletni kibic AC Milan stwierdził, że z taką grą ten zespół nie ma co szukać w LM. Ba, powiedział, że takiego poziomu nie chce w tych rozgrywkach. Chyba o czymś to świadczy, bo to zdanie podziela wielu ekspertów.
  • avatar
   Bartol
   Swiety33 pelna zgoda! Dostrzegam z meczu na mecz ze Rino słabo panuje nad tym wszystkim. Ktoś powie nie można oceniać po jednym meczu. OK ale poprzednie mecze to męka w oglądaniu i pełno indywidualności bez zespołu. Na ten sezon zostanie zapewne. Pozdrawiam.
  • avatar
   swiety33
   Moim zdaniem na ten moment Gattuso jest głownym hamulcowym gry Milanu. Defensywne ustawienie, cofanie się po wyjściu na prowadzenie, oddawanie inicjatywy średniakom i słabeuszom. Dominuje zasada po pierwsze nie stracić. Nie przystoi taka gra Milanowi. Ponadto żadnej wymiany pozycji i elastyczności. Rotacja Hakan-Pacqueta, Suso-Hakan(Castillejo) i już mozna czymś zaskoczyć rywala. Powyższe rotacje w pionie i w poziomie na 15 minut w każdej połowie. Trzeba szukać, próbować, a nie wszystko na jedno kopyto: Suso biegnie, zatrzymanie, obrót, krótkie zejście do środka i wrzutka na pole karne. I to taka nasza ofensywa. Takie zagrywki to są dobre raz na jakiś czas, a nie jako główna i jedyna broń w ataku.
  • avatar
   Krzychu
   Cofanie się i oddawanie inicjatywy to chyba taki sposób Rino na utrzymanie zawodników przy życiu przez cały sezon - na większości pozycji nie ma odpowiednich zmienników więc musi grać tym co ma, zwłaszcza jeśli nie chcemy oglądać na boisku Montolivo i innych wirtuozów.
   Wydaje mi się, że wymienność pozycji przy tych zawodnikach by nie zdała egzaminu, Suso i Samo są bardzo jednowymiarowi nawet na swoich ulubionych pozycjach, Hakan cały sezon szuka formy, a Paqueta dostał zadyszki (swoją drogą idiotycznym jest puszczanie go na reprezentacje w tej sytuacji). Biglia gra skutecznie ale zagrywa głównie do najbliższego, Bakayoko zaczyna ostatnio grać coraz bardziej nonszalancko, a Kessie ma technikę na poziomie naszej okręgówki. Wymieniłem już siedmiu zawodników którzy bardzo często grają pierwsze skrzypce i u każdego z nich można się do czegoś przyczepić. Ok, gdyby nie było do czego to z pewnością by grali w innych ekipach ale mówimy o pierwszym składzie Milanu.
   Biorąc pod uwagę powyższe oraz wyniki nie uważam żeby Rino był hamulcowym, tylko przypominając ostatnie lata od sezonu 14/15 - 10 miejsce, 7 miejsce, 6 miejsce, 6 miejsce. Obecne 4 chyba nie wygląda tak źle, co?