Sky: FIGC nie odpuszcza w sprawie Kessie i Bakayoko [Aktualizacja]

Sky: FIGC nie odpuszcza w sprawie Kessie i Bakayoko [Aktualizacja]

ANSA i Sky wspólnie informują, że Franck Kessie i Tiemoue Bakayoko mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności przez FIGC w związku z incydentem z koszulką Francesco Acerbiego.

Działacze Włoskiej Federacji Piłkarskiej potępiają zachowanie wspomnianych wyżej zawodników i zdecydowali się na przekazanie całej sprawy do Sądu Federalnego FIGC.

Jaki los czeka Iworyjczyka i Francuza?

Obaj piłkarze mogą otrzymać pouczenie, karę finansową lub zostać zawieszeni.

[Aktualizacja]

AC Milan za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej podał do wiadomości, że zamierza współpracować z Sądem Federalnym FIGC, aby jak najszybciej wyjaśnić całą sprawę

Komentarze

 • avatar
  kukałson
  Ta sytuacja wygląda tak jakby ktoś miał interes w tym żeby zawiesić naszych grajków. Tak naprawdę bez tych dwóch panów jesteśmy bez środka pola.
 • avatar
  Tigrrus#17
  Okej to już nie jest śmieszne.
  Drugi rok z rzędu uczepila się nas UEFA i w żaden sposób nie chcą dojść do konsensusu. Sędzia w meczu z Juventusem jawnie wydrukował mecz. Po meczu pomimo jasnego przewinienia Mandzikuca, nie wyciągnięto wobec niego żadnych sankcji, a całą sprawę zbagatelizowano. Teraz nagle FIGC jest bardzo surowe i to w dodatku w sprawie, która nie ma żadnych podstaw.
  Nie jestem jakimś fanatykiem teorii spiskowych, ale tutaj zaczyna się robić niebezpiecznie niezrozumiała sytuacja.
 • avatar
  sheva7acm
  a czy FIGC zmierza współpracować w sprawie ustawienia meczu z Juve !!! Robia kabaret pod publiczkę może jeszcze powołają komisję śledczą ?!
 • avatar
  Bez komentarza...
 • avatar
  MK92
  Najlepiej niech dziadki z FIGC od razu pójdą z tą straszną zbrodnią do Trybunału w Hadze.
 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  A tymczasem Ajax pokazuje jak grać z Juve.i bardzo dobrze że utarli im nosa.