Sky: Cutrone od początku na Napoli, Piątek na ławce

Sky: Cutrone od początku na Napoli, Piątek na ławce

La Gazzetta dello Sport i Sky zgodnie informują, że Patrick Cutrone powinien wybiec w wyjściowym składzie Milanu na Napoli.

Krzysztof Piątek powinien rozpocząć to spotkanie z wysokości ławki rezerwowych.

Komentarze

 • avatar
  kusniak90
  Nic dziwnego, Krzysiek wejdzie pewnie z ławki pierwsze 2-3 mecze
 • avatar
  Pato
  ...oby nie zbyt pózno... Gattuso już kombinuje jak okraniczyć potencjał Piątka. Wejdzie w 70 municie, chwilę zajmie mu wejście w mecz... i zwyczajnie może nie mieć wystrczjąco okazji żeby strzelić, i tak przelecą dwa, trzy spotkania bez bramki.. i media ogłoszą Piątka niewypałem. Tego się obawiam, okej pierwszy mecz... niech będzie, ale jak ta tendencja się przedłuzy to Rino zmarnuje formę którą Piątek wypracował w Genui.

  A jak Patrick strzeli to już w ogóle... Warto pamiętać o takiej drobnostce że Piątek ma 13 bramek, a Cutrone 3 w serie A. Piątek musi być pierwszym wyborem, a już to że nie dali mu "9" poddaje to w wątpliwość... drobną bo drobną, ale zawsze... jak dla mnie Gattuso tylko potwierdzi swoją przeciętność, jeżeli będzie forsował Cutrone w pierwszym składzie - z niewiadomych przyczyn, tłumacząc się że Patrick to wychowanek, włoch, że zna drużynę etc.. ...oby tak się ta historia nie skończyła. W mojej ocenie Piątek od pierwszej minuty by spokojnie się nadawał, w końcu zaliczył już raz wejście smoka w serie A.
  • avatar
   GiveMeReason
   Ahh ten zły i wredny Gennaro tylko myśli jak zniszczyć kolejnego napastnika ;/
  • avatar
   Kamilo
   Ja myślę, że Piatek powinien w pucharze grac od podstawy. Teraz trochę za wcześnie, choc Cutrone jako joker sie sprawdza najlepiej więc można polemizować czy nie lepiej byłoby i jutro postawić na Polaka
 • avatar
  Krzychu
  I bardzo dobrze, znajomość ligi to inny temat niż znajomość kolegów z boiska i jakiejkolwiek komunikacji z nimi, po jednym czy dwóch treningach ciężko oczekiwać żeby grał od początku, nawet jeśli kosztował 35 baniek.
 • avatar
  Tomekp
  Tak jakby Cutrone w meczu miał jakieś okazje, ostatni mecz polatał sobie na alibi. Piątek w pierwszym składzie nie będzie gorszy niż Cutrone, bo ten wysoko poprzeczki nie ustawił.