Skauci Milanu na meczu Benfica - RB Leipzig

Skauci Milanu na meczu Benfica - RB Leipzig

Fabrizio Romano informuje, że skauci Milanu byli obecni na  meczu Benfica  RB Leipzig, który zakończył się wynikiem 1:2 po dwóch trafieniach Wernera i jednym Seferovica.

Skauci Milanu przyglądali się bliżej następującym zawodnikom.

 Benfica:  

- Ruben Dias (którego agentem jest Jorge Mendes

- Odisseas Vlachodimos 

RB Leipzig: 

- Yussuf Poulsen 

- Timo Werner 

- Ibrahima Konate 

Kim są Ci piłkarze?

Ruben Dias to 22-letni Portugalczyk grający na pozycji środkowego obrońcy, rozegrał w tym sezonie 6 spotkań w pełnym wymiarze czasowym. Transformarkt wycenia go na 32 miliony euro. 

Odisseas Vlachodimos to 25-letni bramkarz greckiego pochodzenia, w tym sezonie także rozegrał 6 spotkań, a w 3 udało mu się zachować czyste konto. 

Yussuf Poulsen to 25-letni Duńczyk grający na pozycji środkowego napastnika. W tym sezonie rozegrał 6 spotkań, w których strzelił jednego gola i zanotował 6 asyst. Zawodnik jest wyceniony na 35 milionów euro. 

Timo Werner to 23-letni Niemiec grający na pozycji środkowego napastnika. W tym sezonie wystąpił w 6 spotkaniach, w których strzelił 7 goli i zanotował jedną asystę. Zawodnik jest wyceniony na 65 milionów euro. 

Ibrahima Konate to 20-letni Francuz grający na pozycji środkowego obrońcy. W tym sezonie rozegrał 6 spotkań. Piłkarz jest wyceniony na 45 milionów euro.

Komentarze

 • avatar
  Kamilo
  Werner jak odejdzie to tylko do Bayernu.
  Poulsen wydaję się dobrą opcją jako SS, więc jego transfer byłby zależny od dyspozycji Rebicia.
  Konate i Dias to ciekawe opcje na środek obrony, ale na pewno kosztowne. Mimo to warto wydać konkretną sumę, żeby w końcu Romek mial dobrego partnera, bo Musacchio jest solidny i nic więcej.
  Obserwacja Vlachodimosa może oznaczać konieczność sprzedaży Gigio, czego nikt by raczej nie chcial. A Greka szkoda marnować na rezerwie.