Simone Inzaghi o Milanie: Ich drużyna posiada wielu mistrzów i mocne punkty w zespole

Simone Inzaghi o Milanie: Ich drużyna posiada wielu mistrzów i mocne punkty w zespole

Simone Inzaghi podczas dzisiejszej konferencji prasowej przed meczem z Milanem wypowiedział się na temat ekipy Rossonerich. Oto, co trener ekipy Biancocelestich miał do powiedzenia:

Milan ma co prawda problemy kadrowe, ale mają świetnego trenera w postaci Gattuso, który wie jak przygotować się do meczu. To zorganizowany zespół, który dobrze porusza się na boisku. Myślę, że będą czekać na nas w obrębie swojej połowy boiska. Jeśli chcemy wygrać to spotkanie, będziemy musieli rozegrać dobry mecz. Ich drużyna posiada wielu mistrzów i mocne punkty w zespołe, począwszy od Suso i Calhanoglu. Nie będę ukrywał, że chciałbym rozegrać to spotkanie na równym poziomie, w najsilniejszych składach. Jest tak wiele spotkań, w których musisz radzić sobie z wieloma kontuzjami i zdaję sobie sprawę z tego, że Gattuso nie będzie miał łatwego zadania przed tym meczem. Trudno jest zachować wszystkich zawodników przy zdrowiu dlatego też trzeba wybrać najlepszy możliwy skład. To będzie trudne spotkanie dla obu zespołów. Może i mają pewne problemy kadrowe, ale to będzie pojedynek 11 na 11, w którym wszystko jest możliwe.

Komentarze

  • avatar
    KAKA22
    Lazio jest w korzystniejszej sytuacji ale wiedza tez, ze Milan może ukąsić mimo wielu kontuzji. Jedyna nasza mocna strona w tym spotkaniu jest Suso i tam bym upatrywał jakiejś nadziei na punkty w tym spotkaniu.