Shevchenko: Na chwilę obecną nie myślę o Milanie w kontekście pracy

Shevchenko: Na chwilę obecną nie myślę o Milanie w kontekście pracy

Andriy Shevchenko postanowił za pośrednictwem La Gazzetta dello Sport odnieść się do informacji łączących jego osobę z dołączeniem do Milanu. Oto, co trener reprezentacji Ukrainy miał do powiedzenia.

 Uwielbiam Milan, ale ich kierownictwo nigdy się ze mną nie kontaktowało. Na chwilę obecną nie myślę o Milanie w kontekście pracy. Jestem trenerem reprezentacji Ukrainy i wszystkie moje wysiłki są skupione na moim kraju. Chcę pojechać z moimi zawodnikami na Mistrzostwa Europy.

Uważam, że Maldini i Boban są prawdziwą gwarancją dla Milanu. Myślę, że dzięki nim klub będzie w stanie wkrótce wyjść na prostą. 

 To prawda, że jestem w Mediolanie, ale jestem tutaj, aby zobaczyć moje dzieci. Po meczu z Atalantą pójdę na kolację z moimi przyjaciółmi z Milanu. Spotkamy się ze sobą tylko dlatego, ponieważ bardzo się lubimy i za każdym razem, gdy się spotykamy, chcemy być ze sobą. Powtarzam, Milan jest w moim sercu i prędko z niego nie wyjdzie. 

Komentarze

  • avatar
    MK92
    Kto śledzi profile instagramowe naszych byłych gwiazd, ten wie, że Szewa i Paolo regularnie od lat się spotykają, bo są przyjaciółmi. Często do ich grona dołączał Nesta. Teraz nagle dziennikarze podchwycili temat i wiążą Andrija z ławką Milanu. Tylko czekać, jak powiążą i Sandro.