Shevchenko: Milan był najlepszym zespołem w mojej karierze

Shevchenko: Milan był najlepszym zespołem w mojej karierze

Andriy Shevchenko udzielił wywiadu Christianowi Vieremu na Instagramie. Oto, co były zawodnik Milanu miał do powiedzenia.

O Chelsea:

 Nie oglądam się za siebie. Miałem trudne doświadczenie w Chelsea. Nie wszystko w życiu idzie po Twojej myśli. Prawdziwi mężczyźni nie oglądają się za siebie, ale patrzą w przyszłość.

O Milanie:

 Milan był najlepszym zespołem w mojej karierze i na zawsze pozostanie w moim sercu. Miałem szczęście grać z prawdziwymi mistrzami i wielkimi napastnikami. Moi koledzy z zespołu byli wspaniali. Milan bardzo mi pomógł pod wieloma względami. Mój Milan był pełen mistrzów i najlepszym klubem na świecie.

O finale w Stambule:

 Nadal nie mogę patrzeć na paradę Dudka po moim strzale. Nie ma zawodników, którzy nigdy nie zawiedli. Musimy żyć i iść dalej.

O Crespo:

Hernan był szalonym i wysokiej klasy zawodnikiem. Mógł grać tak naprawdę z każdym i potrafił dostosować się do gry innych zawodników.

O Kace:

 Od pierwszej sesji treningowej wywarł na mnie największe wrażenie w zespole. Był zawodnikiem, który potrafił być w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Potrafił na chwilę zatrzymać się z piłką i obserwować ruch napastnika, aby  w odpowiedni sposób podać mu piłkę. Nie potrzebował czasu na adaptację. Kaká od razu wszedł do zespołu. Bardzo dobrze go wspominam.

Komentarze

  • avatar
    MK92
    Szewa w swoim szczytowym okresie nie był słabszym napastnikiem nawet od Ronaldo. Szkoda, że dał się namówić żonie na ten Londyn. Jego powrót w 2008 roku już się niestety nie udał. W każdym razie na zawsze pozostanie dla mnie jednym z głównych symboli wielkiego Milanu, w którym jako dzieciak się zakochałem.