Shevchenko: Mam nadzieję, że Milan zakwalifikuje się do ligi mistrzów

Shevchenko: Mam nadzieję, że Milan zakwalifikuje się do ligi mistrzów

Andriy Shevchenko wypowiedział się dla Sky na tematy związane z Milanem: 


O zarządzie:

Teraz jest wielki spokój, z przybyciem nowego właściciela, zarządzanie się zmieniło. Przybyli Leonardo i Maldini, widzę pewną linię w ich pracy.

Gattuso?

Lubię to, jak wykonuje swoją pracę, udowadnia, że jest w stanie trenować wielki zespół i przenieść Milan na inny poziom. Rino jako gracz miał mało techniki, ale dużo determinacji. Zawsze dawał 100% dla drużyny, był bardzo inteligentny.

Cutrone?

Nawet w ubiegłym sezonie mówiłem o nim, lubię to, jak się porusza i jak tworzy szanse bramkowe, jest zawsze gotowy i żywy. Milan zawsze miał świetnych napastników, teraz jest Higuain i Cutrone, który dorasta.

O odbudowie Milanu: 

Miło patrzeć jak Milan krok po kroku wraca do swojego prawdziwego poziomu. Chcę znowu zobaczyć Rossonerich na szczycie tabeli. Jako kibic mam nadzieję, że zakwalifikują się do Ligi Mistrzów.

O Higuainie:

W tej chwili Higuain odgrywa ważną rolę nie tylko ze względu na to, co daje na boisku. Milan ma kilku zawodników z małym doświadczeniem, a teraz trenują z kimś, kto grał dla Realu MadrytJuventusu i Neapolu.  

Gonzalo ma jeszcze wiele do powiedzenia i zademonstrowania. Ma wielkie ambicje. Jest poważnym facetem, który może wiele dać drużynie, a także pomóc innym graczom.


Komentarze

  • avatar
    MK92
    Fajnie wiedzieć, że wielki Szewa ciągle żyje sprawami Milanu.