Oceny za mecz z Napoli według Milannews.it

Oceny za mecz z Napoli według Milannews.it

AC Milan: G.Donnarumma (6,5); Conti (6), Musacchio (6,5), Romagnoli (5,5), Theo Hernandez (6); Paqueta (6,5), Biglia (5), Krunić (6,5); Rebić (5,5), Piątek (5), Bonaventura (7)

Zmiennicy: Kessie (6), Calabria (6), Leao (b.o)


Komentarze

 • avatar
  Slaviio
  Biglia rebic piątek Fatalny wystep Dobrze ze nie gral hakan zero pozytu jest z tego turka
 • avatar
  KAKA22
  Piątek znowu najgorszy na boisku i adekwatna ocena. Gość nie robi nic oprócz przewracania się i plenienia sobie do sędziego.
 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Cieszy powrót Jacka i mam nadzieję że zagości na stałe w pierwszym składzie. Rebić, Krzyś i Biglia to tragedia!! Pierwsze 45 min wyglądało to fajnie, natomiast druga połowa do zapomnienia.
 • avatar
  swiety33
  Paqueta coraz bardziej mnie irytuje, a wręcz zaczyna wk...ć. Czy ten gość zdaje sobie sprawę, że bierze udział w grze zespołowej? Że tu trzeba podawać piłkę do kolegów? Ciągłe przeciąganie oddania piłki, wożenie się z nią, przetrzymywanie i bezsensowne dryblingi na dwóch, trzech rywali. Dziś jedną taką stratę na kontrę zrobił, że ręce opadają. Masa strat a może jedna, maks dwie fajne prostopadłe piłki do przodu kreujące jakieś okazje. No to się w ogóle nie bilansuje takie granie.
 • avatar
  MK92
  Według mnie na wyraźny plus wypadli dziś tylko Jack i Krunić. Reszta dość przecietnie, Paqueta słabo, natomiast Biglia, Piątek i Rebić zaprezentowali poziom niegodny okręgówki.
 • avatar
  Paolo03
  Biglia tak gra już od momentu gdy do nas dołączył więc nic nowego. Cieszę się że Jack wrócił bo od patrzenia na Hakana można stracić oczy. Piątek gra w tym sezonie totalne dno. Ciągle traci piłki gdy ktoś mu ją poda. Próbuje strzelać z pozycji które są arcy trudne i na siłę szuka strzału. Rebic chyba zapomniał jak się gra w piłkę...
 • avatar
  DIAVOLO
  a mi szkoda Piątka bo zeszly sezon mial dobry a w tym tak zle mu idzie ze wszyscy wylewaja na niego pomyje i nie dziwie sie temu ,ale i tak mi go szkoda bo to jednak polak i wolalbym zeby tu zostal i gral jak z nut czego mu z calego serca zycze FORZA MILAN !!! FORZA PIATEK !!!
 • avatar
  Rebić to jest chyba największe rozczarowanie tego sezonu. Wymiana z Silvą była odebrana jak mistrzowskie posunięcie, okazało się totalną klapą. Facet jakby zapomniał jak się gra w piłkę. Na szczęście jest Jack i to jego razem z Suso i Leao prawdopodobnie zobaczymy przeciwko Parmie. W drugiej linii prawdopodobnie Krunić-Bennacer-Paqueta.