Serginho: To wielka przyjemność być częścią rodziny Milanu

Serginho: To wielka przyjemność być częścią rodziny Milanu

Serginho udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co były zawodnik Milanu miał do powiedzenia. 

 O wygranych derbach 6:0:

 To były historyczne derby. Dla mnie to było niezapomniane spotkanie i myślę, że tyczy się to także wszystkich fanów Milanu oraz kibiców Interu, ponieważ uważam, że nie było to zbyt przyjemne ponieść taką porażkę. Mieliśmy szczęście wygrać to historyczne spotkanie w taki, a nie inny sposób. Nikt się nie spodziewał, że tak to się wszystko potoczy.

O emocjach związanych z derbami:

 Derby to bardzo szczególne spotkanie. Podczas derbów czujesz na sobie całe miasto. Podczas treningu, zawodnicy i trenerzy odczuwają o 40-60% większe napięcie niż zwykle. Z pewnością derby to spektakularny mecz, w którym miałem okazję wziąć udział kilka razy i mogę zagwarantować, że nigdy w życiu nie odczułem takich emocji jako zawodnik innego klubu.

O relacjach z fanami:

 Zawsze czułem się dobrze wśród kibiców, nie tylko Milanu, ale także na San Siro czy na Curva Sud. Nawet dzisiaj, jeśli znajdę czas, fani zatrzymują mnie na ulicy i proszą o autograf czy chwilę na rozmowę. To wielka przyjemność być częścią rodziny Milanu. Pomimo zakończenia mojej kariery i odejścia z Milanu, wciąż jestem wielkim fanem tego klubu.


Komentarze