Serginho:  Mam nadzieję, że uda mu się zachować dobre imię Brazylijczyków w tym klubie

Serginho: Mam nadzieję, że uda mu się zachować dobre imię Brazylijczyków w tym klubie

Serginho udzielił wywiadu dla La Gazzetta dello Sport. Oto, co były zawodnik Milanu miał do powiedzenia.

O Lucasie Paqueta:

 Nasz brazylijski Milan wygrał bardzo dużo. Niestety przez jakiś czas klub przestał korzystać z Brazylijczyków. Mam nadzieję, że Paquecie uda się zachować dobre imię Brazylijczyków, którzy pisali historię tego zespołu. Mam też nadzieję, że uda mu się znaleźć równowagę i najlepszy sposób na prezentowanie swoich umiejętności na boisku.

O derbach Mediolanu wygranych 6:0:

 Derby to zawsze bardzo duże emocje. Byłem naprawdę szczęśliwy z powodu tak wysokiej wygranej w tym meczu. To spotkanie było jednym z najbardziej emocjonujących spotkań w całej mojej karierze. To spotkanie pozostanie w historii piłki nożnej.

O finale Ligi Mistrzów z Juventusem:

 To był naprawdę piękny finał. Milan ponownie chciał wygrać Ligę Mistrzów przeciwko wielkiemu zespołowi jakim był wtedy Juventus. To był bardzo trudny i ekscytujący mecz. Mieliśmy szczęście, że udało nam się przywieźć ten puchar do domu.

 Czy jest jakiś zawodnik, który przypomina Ciebie na boisku?

 Piłka nożna bardzo się zmieniła od tego czasu. Obecnie lewi obrońcy mają więcej obowiązków niż wcześniej. Osobiście lubię Alexa Sandro z Juventusu, który posiada wielkie umiejętności i potrafi równie szybko zaatakować jak i wrócić na swoją połowę boiska.

Komentarze