Seedorf: To doświadczenie nie było dla mnie czymś przyjemnym

Seedorf: To doświadczenie nie było dla mnie czymś przyjemnym

Były zawodnik i trener Milanu, Clarence Seedorf wypowiedział się dla Rai na temat swojej pracy roli szkoleniowca ekipy Rossonerich. Oto co Holender miał do powiedzenia:

To doświadczenie nie było dla mnie czymś przyjemnym. Dało mi naprawdę wiele doświadczenia, ale z pewnością nie było to przyjemne zajęcie. To było dla mnie zaskakujące jak zostałem potraktowany przez klub. Z drugiej jednak strony muszę patrzeć w przyszłość. Kiedy byłem trenerem Milanu, zdobyliśmy 35 punktów w rundzie rewanżowej co było czymś wspaniałym. Naszym celem było zakończenie sezonu w jak najlepszym stylu. Cele jednak uległy zmianie i zostałem zwolniony. 

Cieszę się, że Milan powoli się odbudowuje za sprawą Gennaro Gattuso. Życzę mu wszystkiego dobrego zarówno w pracy jak i życiu osobistym. 

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Do dziś mi przykro, gdy sobie przypomnę, jak potraktowano Clarence'a. Przyznać trzeba, że zespół poprawił wtedy grę w stosunku do fatalnej jesieni 2013 roku. Ciekaw jestem, jak poradziłby sobie zamiast Pippo w sezonie 2014/2015.
 • avatar
  Pożuś
  Gdyby miał trochę lepszy materiał ludzki i czasami ugryzł się w język to mógłby dokonać wielkich rzeczy w Milanie.
 • avatar
  bananowy
  Kto wie, może i faktycznie byłby lepszy niż Inzaghi
 • avatar
  darasmilanista
  Piłkarz świetny zawsze z przyjemnością patrzyłem na jego bramki ale czy dobry trener... Ale fakt potraktowano go delikatnie ujmując bardzo źle w sposób, który nie przystoi do traktowania swoich ikon w klubie takim jak ACM... smutne...