SE: List Palotty do UEFA przeciwko Milanowi

SE: List Palotty do UEFA przeciwko Milanowi

Sport Economy informuje, że właściciel AS Romy, James Palotta wystosował do UEFA list w związku z podejrzeniem o złamanie zasad Finansowego Fair Play przez niektóre kluby z Serie A.

Jak dowiedział się włoski serwis, włodarz stołecznego klubu miał w nim wymienić następujące drużyny: Milan, Juventus i Inter. Jeśli chodzi o Rossonerich, włoski działacz miał wyrazić podejrzenia, że transfery przeprowadzone przez duet Mirabelli-Fassone przed rozpoczęciem sezonu 2017/2018 mogły odbyć się niezgodnie z przyjętymi postulatami UEFA.

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Ładnie sobie Palotta pogrywa... Pamiętam, że już od razu po pojawieniu się Yonghonga Li wyrażał swoje negatywne zdanie na temat nowego właściciela Milanu. Nie mówię, że nie miał racji, ale niech się lepiej zajmie swoim rzymskim podwórkiem.
 • avatar
  Kamilo
  Jeśli nie możesz pokonać kogoś na boisku to podp****ol go do UEFA. Palotte boli dupa, że on musi sprzedać zeby kupić. A teraz widać co sie podzialo jak zabrakło 3 grajkow z tamtego sezonu ;) my w sumie to byśmy nie mieli kogo sprzedac ;v
 • avatar
  KAKA22
  Rudy to ty konfidencie?