Schira: Milan nie rezygnuje z Jovicia

Schira: Milan nie rezygnuje z Jovicia

Nicolo Schira informuje, że Milan pracuje nad transferem Luki Jovicia.

Rossoneri chcieliby pozyskać Serba na zasadzie 2-letniego wypożyczenia z opcją wykupu. Powodzenie tej transakcji będzie zależał m.in. od zarobków piłkarza. Napastnik zarabia w Realu 10 mln euro netto za sezon. Milan nie zamierza płacić tyle 22-latkowi.

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Pensje w Realu są astronomiczne. Serba pieniędzmi na pewno nie skusimy. Walką o trofea również nie. Może pomysł Rangnicka by go przekonał? Talent ma, a od Królewskich już niejeden świetny piłkarz odbił się jak od ściany.
 • avatar
  kusniak90
  Tak to jest jak jak się gra bardzo dobrze ale wybiera się ławkę w wielkim Realu.. albo ma się agenta myślącego tylko i wyłącznie o swojej kieszeni, bo myślący o karierze swojego klienta nie wysyła młodego piłkarza dobrze rokującego do Realu.. u nas mógłby być gwiazdą, pytanie czy ma jeszcze ochotę grać czy woli prestiż siedzenia na ławce i dużą gażę w Realu.
 • avatar
  kusniak90
  Jeszcze a propos napastnika i powrotu do tematu Krzyśka Piątka, uważacie że dobrze zrobiliśmy że go sprzedaliśmy ? Bo mam wrażenie, że chłop zapomniał jak się w piłkę gra.. nie wiem co się stało w tym sezonie. Ogólnie uważam, że to nie jest piłkarz wybitny, ale solidny ligowiec. Od początku nie byłem za tym, żeby przyszedł do Milanu bo po dobrych kilku miesiącach w Genuii wydanie na piłkarza 40 baniek to trochę przesada, do tego nie było pomocy więc to, że strzelał to było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Po prostu po tym dobrym roku i zaskoczeniu myślałem, że da radę utrzymać choćby instynkt napastnika bo techniki często mu brakuje, ale gdzieś i to zatracił.. nagonka na niego jest niesamowita i mam wrażenie, że chłop się nie podniesie i że Milan zrobił dobry interes.
 • avatar
  Jachu1899
  real to chyba lubi sobie tworzyć kominy płacowe i chyba nie wie co to dawanie bonusów.