Scaroni: Wierzę, że Paqueta będzie kontynuować tę linię sukcesów

Scaroni: Wierzę, że Paqueta będzie kontynuować tę linię sukcesów

Prezydent Milanu, Paolo Scaroni zabrał głos podczas prezentacji Lucasa Paquety jako nowego piłkarza AC Milan. Oto, Co działacz włoskiego zespołu miał do powiedzenia

O oczekiwaniach po spotkaniu z UEFA w piątek:

Nie chciałbym rozmawiać o naszych negocjacjach w sprawie UEFA szczególnie dzisiaj, kiedy jesteśmy tutaj dla Paquety. Kiedy będziemy wiedzieć coś więcej, przekażemy nowe wieści.

O Paquecie:

To dla nas ważny dzień. Rozmawialiśmy dużo o Paquecie. W końcu jest on z nami, a jego zakup jeszcze bardziej potwierdza zaangażowanie Elliottu jeśli chodzi o przywrócenie Milanu na należne mu miejsce. Paqueta jest 35 Brazylijczykiem w historii Milanu na 965 zawodników, którzy oficjalnie grali dla Milanu. Mogę powiedzieć, że Leonardo zawsze miał szczęście jeśli chodzi o sprowadzanie swoich rodaków i wierzę, że Paqueta będzie kontynuować tę linię sukcesów. Ta operacja nie oznacza, że Milan nie planuje przestrzegać zasad Finansowego Fair Play. Operacja ta została przeprowadzona zgodnie z regułami UEFA. Dziś chcemy mówić o Paquecie i chciałbym z tego powodu prosić was o wstrzymanie się z pewnymi pytaniami w tym wyjątkowym dniu.

Komentarze