Scaroni: Reorganizacja San Siro? To może oznaczać tak naprawdę wiele rzeczy

Scaroni: Reorganizacja San Siro? To może oznaczać tak naprawdę wiele rzeczy

Paolo Scaroni wypowiedział się dla Sky na temat budowy nowego stadionu. Oto, prezydent Milanu miał do powiedzenia.

 Przepisy stadionowe, na których opiera się nasza propozycja przewidują, że obok nowego stadionu istnieje możliwość przeprowadzenia inicjatyw związanych z nieruchomościami. Nie dziwią nas więc obawy ze strony rady miasta.

 Reorganizacja San Siro? To może oznaczać tak naprawdę wiele rzeczy. Podczas spotkań z radą miasta będziemy chcieli lepiej zrozumieć ich intencje. Musimy zrozumieć czy wszystko jest zgodne z naszym projektem, zarówno z technicznego jak i ekonomicznego punktu widzenia. Oczekiwanie na ich decyzję miesiąc lub dwa to rozsądny okres, ale chcemy lepiej zrozumieć pewne rzeczy i otrzymać jasne deklaracje, ponieważ na ich podstawie musimy podejmować pewne decyzje. Jeśli po drodze pojawią się pewne problemy, będziemy musieli wymyślić inne rozwiązania.

Komentarze

  • avatar
    Pato
    Swoją drogą to jest nieprawdopodobne jak urzędnicy miejscy są oporni przed prywatnymi zastrzykami gotówki, ludzmi którzy owszem chcą zarobić.. ale jednak dają bardzo dużo w zamian. Zmiany założeń planów przestrzennych to już jakiś próg mentalny nie do przejscia dla urzędników, a z drugiej strony jak coś mogą dla siebie uszczknąć, to już żaden problem, mogą nawet zostawiać pustostany na lata byle nikt inny ręki nie połozył tam gdzie oni by chcieli. I tak wszędzie na świecie. :-(