Scaroni: Prowadzimy negocjacje z potencjalnymi sponsorami

Scaroni: Prowadzimy negocjacje z potencjalnymi sponsorami

Poniżej prezentujemy wypowiedź Paolo Scaroniego podczas spotkania zarządu Milanu.

Wielkie europejskie kluby takie jak Bayern, Manchester United. Real Madryt czy PSG osiągają przychody ze stadionów na poziomie 100 mln euro, podczas gdy Milan i Inter tylko 34 mln euro. Współpraca pomiędzy dwoma klubami daje nam dodatkową siłę. Posiadamy także plan B, który chcemy zrealizować wspólnie z Interem.

Nowi sponsorzy? Zidentyfikowaliśmy obszary na poziomie korporacyjnym, dzięki którym możemy zwiększyć nasze przychody. Prowadzimy negocjacje z potencjalnymi sponsorami. Sponsoring zależy m.in. od wyników sportowych. 

Komentarze

 • avatar
  kaka-22
  Szkoda że nie mamy już takich sponsorów jak Audi czy Adidas, ciężkie czasy przyszły dla nas ale musimy szukać sponsorów może takie firmy jak Volvo, Samsung, kontrakt z Nike też byłby dobry i koszulki ładniejsze, a może NB kończy z Liverpoolem współpracę i szukali by klubu do sponsorowania, bo co jak co ale Milan mimo kryzysu przyciąga fanów
  • avatar
   MK92
   Puma robi estetyczne koszulki, a kasę też potrafi wpompować wielką, co widać po kontrakcie z Man City, który dostaje kilka razy więcej pieniędzy od tej firmy niż Milan. Wszystko zależy od poziomu sportowego, a nie firmy.
 • avatar
  kusniak90
  Tylko nikt nie chce być sponsorem Milanu z wielkich firm, bo Milan aktualnie jest pod kreską w każdym aspekcie. Finansowo, pod względem zarządzania, wizerunkowo, a przede wszystkim piłkarsko.