Scaroni: Meazza jest w naszych sercach

Scaroni: Meazza jest w naszych sercach

Paolo Scaroni podczas spotkania Rady Miasta Mediolanu wypowiedział się na temat budowy nowego stadionu. Oto, co prezydent Milanu miał do powiedzenia.

Dlaczego chcemy zbudować nowy stadion? Wszyscy kochamy Meazzę. Nie sądzę, aby ktoś z nas nie lubił tego stadionu. Chodzę tam co drugą niedzielę i chodziłem tam nawet jako dziecko. Meazza jest w naszych sercach, podobnie jak w sercach wszystkich zebranych tutaj fanów. Nie tak dawno rozmawiałem z Maldinim, który powiedział mi, że rozegrał na Meazza 453 spotkania. Nikt nie rozegrał tylu spotkań na tym stadionie, co on. Chcemy zbudować nowoczesny i bezpieczny stadion z usługami gwarantowanymi przez inne najlepsze stadiony należące do drużyn, które są obecne w Europie.

Komentarze

 • avatar
  Jaca
  Miliard na stadion a trenerzy poziomem z Ekstraklasy. Oto cały dzisiejszy Milan, nic tu się nie zgadza.
  • avatar
   MK92
   Racja, choć myślę, że to się zaczyna zgadzać w tabelkach Elliotta. Nabyli klub niewielkim kosztem, zbudują stadion, zaciągając nań jakieś pożyczki, a potem sprzedadzą więcej warty Milan z własnym obiektem komuś innemu, kto tę pożyczkę zaciągniętą na klub będzie musiał spłacić. Nowojorscy lichwiarze już wiedzą, jak zrobić pieniądz. Dobro sportowe Rossonerich ich średnio obchodzi.