Scaroni: Mamy nadzieję, że magia tego klubu pozwoli nam wrócić na szczyt światowej piłki nożnej

Scaroni: Mamy nadzieję, że magia tego klubu pozwoli nam wrócić na szczyt światowej piłki nożnej

Paolo Scaroni udzielił wywiadu dla Milannews.it. Oto, co prezydent Milanu miał do powiedzenia.

O 120 urodzinach Milanu:

 Bardzo się cieszę, że tutaj jestem i mogę świętować ten niezwykły kamień milowy w postaci 120 urodzin naszego Milanu.  Dla mnie, jako prezydenta klubu to wielki zaszczyt i wielka odpowiedzialność być tutaj. W ciągu 120 lat, Milan stał się ikoną światowej piłki nożnej, legendarną drużyną, która zdobyła 48 trofeów, w tym 7 razy sięgnęła po Ligę Mistrzów. Ten klub oczarował fanów na całym świecie.

 O dzisiejszej imprezie urodzinowej:

 Tego wieczoru są obecne wnuki naszego ojca założyciela, Herberta Kilpina. Ponadto jest wiele osobistości zwycięskiego Milanu, a także nasi obecni zawodnicy, którzy z pewnością zapewnią nam wiele powodów do radości w nadchodzących latach. Widzimy także w naszych barwach żeńską drużynę, która z każdym dniem rozwija się i staje się coraz silniejsza we włoskiej piłce. 

O przyszłości:

 Dziś udało nam się zebrać tak wiele stron pięknej 120-letniej historii Milanu. Mamy nadzieję, że magia tego klubu będzie towarzyszyć nam w nadchodzących latach i pozwoli nam wrócić na szczyt światowej piłki nożnej. Tworzenie pięknej przyszłości jest naszym obowiązkiem. Jako prezydent Milanu obiecuję, że dam z siebie wszystko, aby kontynuować tę chwalebną podróż. Pracujemy nad tym, aby Milan i miasto Mediolan posiadali futurystyczny stadion godny naszego klubu.

Komentarze