Scaroni: To będzie niesamowity mecz

Scaroni: To będzie niesamowity mecz

Prezydent Milanu, Paolo Scaroni wypowiedział się dla Tuttosport przed jutrzejszym meczem z Juventusem. Oto, co przedstawiciel ekipy Rossonerich miał do powiedzenia:

To będzie niesamowity mecz. Jestem przekonany o wielkości tego sportowego wydarzenia. Wezmą w nim udział dwa zespoły, które napisały i tworzyły historię włoskiej światowej piłki nożnej. Przewiduję świetny występ na San Siro. To będzie otwarte spotkanie. Z pewnością to spotkanie dostarczy mi wiele emocji, ale także będzie ciążyć mi na żołądku. Zawsze mówię jedno:

To wspaniałe uczucie jest być prezydentem drużyny piłkarskiej, ale grzechem dla nas jest każdy mecz.

Mecz przeciwko Juventusem będzie trudnym wyzwaniem, ale jestem przekonany, że nasi zawodnicy wspierani przez kibiców wypełnionych na San Siro, dadzą z siebie wszystko a nawet więcej, aniżeli miało to miejsce w ostatnich meczach. Nie jest to dla nas łatwy okres, ponieważ wielu naszych zawodników jest kontuzjowanych, ale musimy zacisnąć zęby.

W ostatnich meczach nasi zawodnicy wykazali się wielkim sercem i chęcią wygrywania. Bramki w końcowych minutach potwierdzają, że walczą do samego końca i wierzą w sukces.

Gattuso? On jest człowiekiem Milanu, także z powodu jego wieloletniej gry w naszych barwach. Jest bardzo zdeterminowanym trenerem. Wydaje mi się, że dzisiejszy Milan ma swój własny rytm.

Jaki wynik przewiduję? Powiedzmy, że jesteśmy pewni swego.

Komentarze