Sacchi: Maldini jest gotów, aby stać się dyrektorem technicznym Milanu

Sacchi: Maldini jest gotów, aby stać się dyrektorem technicznym Milanu

Arrigo Sacchi udzielił wywiadu dla Milannews.it. Oto, co były trener Milanu miał do powiedzenia.

O Milanie:

 Graliśmy dobrze i pamiętam puchary, które zdobyliśmy. Mówią, że istnieje związek między stylem gry, a wynikami. Nikt z nas nigdy nie wyobrażał sobie, że zdobędzie tak wspaniałe nagrody. Posiadanie tak wielu tytułów powinno być dumą dla Włochów, a nie tylko dla Milanu. Każdy powinien mieć nadzieję na to, że dzięki ciężkiej pracy można stać się jednym z najlepszych na świecie. W swojej karierze nigdy nie myślałem o takich sukcesach ani o zawodnikach, których miałem w swoim zespole.

O Giampaolo:

 Jest wiele rodzajów trenerów. Giampaolo należy do tych, którzy mają wielkie ambicje i predyspozycje do stania się wielkimi strategami. On jest trenerem, który wykonuje swoje obowiązki tak, jakby był dyrygentem orkiestry i autorem utworu.

O Sarrim:

 Jest to rewolucyjny i bardzo ważny wybór dla wielkiej historii Juventusu. Gdyby Juventus zaczął grać bardziej śmiałą i bardziej futurystyczną piłkę nożną, bardzo pomogłoby to w rozwoju włoskiej piłki nożnej. Fani Juventusu powinni być zadowoleni z tego wyboru, ponieważ jest on na poziomie Guardioli lub Pochettino. On ma tą samą wizję pracy jak oni.

O Guardioli:

 Nigdy nie było możliwości jego przybycia do Juventusu. W tym roku spróbuje wygrać Ligę Mistrzów.

O Tottim:

On dobrze zrobił, mówiąc szczerze to, co myśli.

O Maldinim:

On jest gotów, aby stać się dyrektorem technicznym Milanu.

Komentarze

  • avatar
    Jaca
    Giampoalo i wielkie ambicje i predyspozycje, a najlepsza średnia punktów w Seria A 1,42. Wybierz jedno.