Rui Costa: On może dać Milanowi wiele powodów do satysfakcji

Rui Costa: On może dać Milanowi wiele powodów do satysfakcji

Były zawodnik Milanu, Rui Costa wypowiedział się dla RMC Sport na temat Andre Silvy. Oto co 46-latek miał do powiedzenia:

W jego wieku prawie nikomu nie udało się tak wiele osiągnąć tak w pierwszym roku pobytu we Włoszech spośród zawodników spoza ligi. Kiedy gra się dla Milanu, oczekiwania są zawsze wysokie. On potrzebuje czasu. On może dać Milanowi wiele powodów do satysfakcji. 

Komentarze

 • avatar
  Krisu
  Ja osobiście jeszcze nie skreślałbym A.Silvy. Chłopak jest młody i potrzebuje się jeszcze zaaklimatyzować, ponadto jego wyniki powinny być weryfikowane przede wszystkim poprzez czas spędzony na murawie. Wydaje mi się że przy obecnej sytuacji klubu sprzedaż Silvy byłaby trochę głupia, Kalinić jest zdecydowanie największym niewypałem mercato i to on jako pierwszy powinien się pożegnać z zespołem, ale wypożyczenie Silvy do innego klubu Serie A w ramach zbicia ceny z innego napastnika (np. Immobile czy Belottiego) to już inna bajka. Jakby nie było wydaje mi się że Silva pokaże jeszcze że "metka" jaką przypiął mu C.Ronaldo nie została przypięta bez powodu.
 • avatar
  llepec
  A przepraszam, bo chyba coś przespałem... Co takiego osiągnął?
 • avatar
  szewczenko7
  23 lat to juz nie mlody piłkarza :) jedyne co go bronii to pierwszy sezon w lidze Włoskiej, musi być ciężki.
  Kalinić gra w każdym meczu pod koniec sezonu. :) Zastanawiało mnie to dlaczego Silva nie dostaje szansy.
  Napastnik jak dobrze odpali to i 30 goli w sezonie strzeli, ja w Chłopaka wierzę ,zaawansowany technicznie.
  Natomiast wydaje się jakby stał obok tego wszystkiego, trzeba być jak Kalinic, gwiżdzą , wyzywaja, a on walczy o skład jak Lew :) i z Fiorentiną zagrał dobrze, choć ja nie lubie tego typu napastnika. Gra u Gattuso i tyle, ja to bym chciał takiego pazernego Belottiego :)