Romano: Fabregas jedną z opcji do wzmocnienia pomocy

Romano: Fabregas jedną z opcji do wzmocnienia pomocy

Dziennikarz Sky Sport, Fabrizio Romano donosi, że kierownictwo Milanu rozważa sprowadzenie pomocnika Chelsea, Cesca Fabregasa podczas najbliższej kampanii transferowej, ale na swoich warunkach.

Przede wszystkim w przypadku dołączenia Hiszpana do ekipy Rossonerich, musiałby obniżyć swoje oczekiwania finansowe. Reprezentant Hiszpanii zarabia obecnie 8-9 mln euro, co według władz Milanu jest zbyt dużą kwotą jak na umiejętności oraz wiek piłkarza (31). 

Ponadto sam transfer wiązałby się z wpłaceniem prowizji agentom piłkarza, która  ma wynieść około 3,5 mln euro. 

W tym sezonie Fabregas zagrał raptem w 5 spotkaniach tego sezonu we wszystkich rozgrywkach. Jego umowa z Chelsea wygasa w czerwcu przyszłego roku.

Komentarze

 • avatar
  Myślę, ża sam Fabregas nie chce tu przyjść. Z pewnością ma lepsze opcje do wyboru. Przede wszystkim pod względem sportowym.
 • avatar
  Slaviio
  Może ale nie musi łaski nie robi jest wiele podobnych grajkow Max 4 mln może dostać na reke
 • avatar
  MK92
  Fabregas w formie sprzed kilku lat byłby kapitalnym wzmocnieniem. Obecnie jest cieniem samego siebie i poważnie bym się zastanowił nad sensem sprowadzania go na San Siro.
 • avatar
  adamos
  trzy razy go próbowaliśmy sprowadzić trzy razy na Nas się wypinał... szkoda bo zawodnik by dużo wniosł do Naszej gry i pomocy.