Romagnoli: Rozegraliśmy świetne spotkanie, ale liczy się wynik

Romagnoli: Rozegraliśmy świetne spotkanie, ale liczy się wynik

Alessio Romagnoli wypowiedział się dla Sky Sport i Milan TV po meczu z Juventusem. Oto, co kapitan Milanu miał do powiedzenia.

O meczu:

 Jest nam przykro z powodu końcowego rezultatu.  Rozegraliśmy świetne spotkanie, ale liczy się wynik, po którym pozostaje gorzki smak w ustach. Nie wykorzystaliśmy okazji, który mieliśmy w tym meczu. Rozegraliśmy dobre spotkanie i musimy kontynuować naszą dotychczasową pracę.

 O Juventusie:

 Musimy mieć siłę, aby stawić czoła wszystkim spotkaniom. Każde z nich musimy traktować jak finał. Pomimo teoretycznie łatwych spotkań na początku sezonu, nie graliśmy z odpowiednim nastawieniem i myślami byliśmy gdzie indziej. Musimy obrać zupełnie inny kurs.

 Juventus jest silnym zespołem, który potrafi niemal z każdej sytuacji zdobyć bramkę. Dobrze się broniliśmy w dzisiejszym meczu. Dzisiaj mierzyliśmy się z jedną z najlepszych drużyn na świecie, która jest złożona z wielu mistrzów. Tego typu spotkania pomagają w rozwoju drużyny.

 O sytuacji w tabeli:

 Jest zdecydowanie za wcześnie, aby mówić o ostatecznej pozycji w tabeli. Musimy zakasać rękawy i zdobyć jak najwięcej punktów w następnych spotkaniach. 

 O grze trójką z tyłu:

 Nie wiem czy gramy trójką z tyłu czy z mniejszą ilością zawodników. Tego typu pytania należy zadać trenerowi. My robimy jedynie to, co on nam mówi.

 O następnych spotkaniach:

 To spotkanie może wpłynąć pozytywnie na naszą pewność siebie. Musimy zacząć naszą pracę od tego miejsca.

Komentarze

  • avatar
    MK92
    Wczoraj Romek grał znakomicie. Świetnie dyrygował partnerami w obronie. Co prawda po jego minięciu Dybala strzelił bramkę, ale akurat do naszego kapitana wielkich pretensji nie mam. Nie zawsze udaje się wygrać pojedynek jeden na jeden, zwłaszcza jak się jest na wykroku. Alessio mógł właściwie jedynie uratować się faulem i sprokurowaniem rzutu karnego.