Romagnoli: Popełnialiśmy zbyt wiele błędów

Romagnoli: Popełnialiśmy zbyt wiele błędów

Alessio Romagnoli wypowiedział się dla Sky oraz MilanNews.it po porażce z Romą. Oto, co kapitan Milanu miał do powiedzenia.

O przebiegu spotkania:

Dobrze weszliśmy w mecz, trochę powoli, ale udało nam się. Niestety później popełnialiśmy zbyt wiele błędów, musimy się rozwijać. W piłce nożnej błędy mogą się przytrafić, ale trzeba starać się, aby tych pomyłek było jak najmniej.

O grze ofensywnej zespołu: 

Kiedy atakuje się większą ilością zawodników to normalne, że brakuje ich wtedy w obronie. Trener chce takiej gry, a my robimy to, czego od nas oczekuje.

O popełnionych błędach:

Cały czas próbowaliśmy grać w piłkę, ale popełnialiśmy fatalne błędy. To nie wystarczy, wszyscy musimy pokazać coś więcej.

O pozycji w tabeli:

Boli patrzenie na tabelę, ponieważ Milan nie może zajmować takiego miejsca.

O terminarzu: 

Musimy grać dobrze przeciwko każdej drużynie. Musimy się rozwijać, polepszać, pracy jest dużo tak samo jak spotkań do rozegrania.

O fakcie tak długiego bycia poza topem:

Chcemy grać, żeby zwyciężać, niestety nie dzieje się to z wielu powodów. Chcemy wznieść Milan jak najwyżej. Musimy pracować i starać się przywrócić Milan na szczyt.

O nadchodzącym meczu ze SPAL:

Na szczęście już niedługo mamy okazję, aby naprawić to, co się dzisiaj stało.

Komentarze

  • avatar
    jak dla mnie Pioli popelnia mega bledy. jak mozna stawiac na Contiego, Musacchio, Biglie, Suso i Leao w pierwszym skladzie? przeciez oni sa slabiutcy... i to bardzo. ci sami pilkarze caly czas stanowia problem.
    .
    lepiej niech szybko Pioli sie zreflektuje, bo inaczej moze pakowac walizki razem z Maldinim (ten akurat daleko nie odjedzie), Bobanem i Massara.