Romagnoli: Odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo

Romagnoli: Odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo

Alessio Romagnoli udzielił wywiadu dla Sky i Milannews.it po meczu z Chievo. Oto, co kapitan Milanu miał do powiedzenia. 

O meczu:

Odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo. Wiele elementów w naszej grze uległo poprawie. Na początku sezonu mierzyliśmy się z wieloma problemami, ale z czasem zaczęliśmy grać coraz lepiej, ale nie potrafiliśmy odnieść zwycięstw. Teraz ważne jest, aby wygrywać w jakikolwiek sposób. W ciągu najbliższych trzech miesięcy musimy dać z siebie wszystko. Dzisiaj możemy się cieszyć ze zwycięstwa.

O derbach:

Ważne jest, aby je wygrać. To jest wyjątkowe spotkanie, inne niż wszystkie, które jest warte nie tylko trzech punktów. Ważne jest, aby podejść do niego we właściwy sposób, z odpowiednim nastawieniem i chęcią pokazania się w najlepszy możliwy sposób na boisku. Szansa na odskoczenie Interowi na cztery punkty? Zawsze rywalizowaliśmy z nimi w tabeli. Oni mają bardzo silnych zawodników. Od niedawna jesteśmy blisko siebie w tabeli. Chcemy wygrać następny mecz i kontynuować naszą dobrą passę.

O swoim występie:

Dobry występ zawdzięczam kolegom z zespołu. Musimy kontynuować naszą pracę i poprawić niektóre elementy w naszej grze.

O Biglii:

Dzisiaj podał nam swoją pomocną dłoń. Jego trafienie było niesamowite. Po gorszym okresie spowodowanym kontuzją udało mu się pokazać z naprawdę dobrej strony. Zarówno on jak i Bakayoko są dla nas ważni. 

Komentarze