Romagnoli: Musimy być zjednoczeni, to bardzo ważne

Romagnoli: Musimy być zjednoczeni, to bardzo ważne

Alessio Romagnoli wypowiedział się dla Milan TV. Oto, co kapitan Milanu miał do powiedzenia.

O firmie Boglioli:

Jesteśmy szczęśliwi z powodu nawiązania współpracy z nowym sponsorem i cieszymy się z możliwości udziału w tym wydarzeniu. Te stroje są piękne, nie ma co do tego wątpliwości. Wierzę, że taki klub jak AC Milan zasługuje na eleganckie stroje. Są one dla nas ważne i cieszymy się, że będziemy je nosić na całym świecie. 

O meczu z Benficą:

Jesteśmy w dobrych nastrojach i spróbujemy odwdzięczyć się za miłość naszych fanów. Codziennie trenujemy pod okiem naszego trenera i uczymy się nowych rzeczy. Z pewnością zajmie nam to trochę czasu, ale to normalne zjawisko. Podczas ostatniego meczu przeciwko Bayernowi Monachium udało nam się zaprezentować pewną jakość na boisku. Teraz będziemy próbować wyciągnąć wnioski z ostatniego meczu i pokazać się z jak najlepszej strony w spotkaniu przeciwko Benfice.

O International Champions Cup:

Ten turniej jest dla nas ważny, ponieważ umożliwia nam ocenę naszych dotychczasowych przygotowań. Tak jak już wcześniej powiedziałem, zajmie nam trochę czasu, aby nauczyć się tego, co oczekuje od nas trener. Te spotkania są dla nas ważne, okazją do testów i możliwością cieszenia się z gry. 

O Giampaolo:

Giampaolo jest dobrze przygotowanym trenerem, ale z pewnością nie jestem pierwszą osobą, która to powiedziała. Każdy dobrze zna jego wartość i wie, że jest dobrym oraz bardzo zrelaksowanym człowiekiem. On sprawia, że zawodnicy czują się dobrze, co z pewnością jest ważne dla zawodników. 

O zespole:

Podobnie w poprzednim sezonie, stanowimy młodą grupę. Być jest ona młodsza niż w tamtym roku. Teraz mamy więcej czasu na poznanie się. Z niektórymi zawodnikami znamy się już od roku, a z jeszcze innymi od trzech lat. Musimy być zjednoczeni, to bardzo ważne. Z pewnością najbliższy sezon będzie dla nas lepszy. Jest nam przykro, że nie udało nam się osiągnąć naszego celu z poprzedniego sezonu, ale będziemy musieli dać z siebie wszystko, aby zająć co najmniej czwartą pozycję w ligowej tabeli w przyszłym sezonie.

Komentarze